Žemės ūkio technikos remontas

Sėkmingai vystomam žemės ūkiui būtina naujausius standartus atitinkančios darbo priemonės. Lietuvoje plačia naudojami tokie agregatai, kaip traktoriai, kombainai, sėjamosios, purkštuvai ir kita žemės ūkio technika. Nestebina, kad intensyviai naudojami šie agregatai neišvengiamai dėvisi. Laiku nepastebėti ar neišspręsti technikos gedimai gali pakenkti darbų kokybei ir net lemti prastesnį derlių, todėl efektyvią pagalbą būtina suteikti nedelsiant.

Kompetentinga DIZRIDA komanda atlieka visų tipų žemės ūkio technikos remonto darbus. Užtikriname, kad Jūsų technika rūpinasi tik patyrę, kvalifikuoti mechanikai!

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

Žemės ūkio technikos remontas:

sejamoji

Mūsų autoservise atliekama visų tipų žemės ūkio technikos (kombainų, traktorių, sėjamųjų ir kt.) diagnostika, technikos remonto darbai ir kitos techninio aptarnavimo paslaugos.

Žemės ūkio technikos remontas atliekamas laikantis šių etapų:

  • Konsultacija – priklausomai nuo situacijos, Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą arba mums atvykus pas Jus, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime nusiskundimų ir atliksime pirminę įrangos apžiūrą.
  • Diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, išsamiai įvertinsime variklio ir kitų mechanizmų būklę. Nustatysime net menkiausius pažeidimus ir gedimus.
  • Remontas – tiksliai nustačius įrangos problemas, atliekami visi reikalingi įrangos remonto darbai. Jeigu technikos komponentai yra susidėvėję, juos pakeičiame naujomis originaliomis dalimis.

Laiku atliktas profesionalus technikos remontas – tai investicija į Jūsų darbo technikos ilgaamžiškumą. Orientuojamės į geriausią rezultatą: DIZRIDA komanda turi visus reikiamus įrankius ir patirtį, kad Jūsų žemės ūkio įranga po remonto dar ilgus metus išliktų puikios formos.

Verta žinoti: esame lankstūs ir mobilūs. Mūsų serviso komanda skubiai reaguoja į skambučius ir iškvietimus. Esant galimybei, stengiamės atlikti diagnostiką ir pašalinti gedimus netransportuojant Jūsų technikos į mūsų autoserviso dirbtuves.

Kaip užtikrinama remonto kokybė?

Esame įsitikinę, kad geriausiems rezultatams būtinos gilios žinios ir kvalifikacija. DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas. Štai kodėl:

  • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę remonto darbų patirtį. Užtikriname, kad Jūsų žemės ūkio techniką apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks itin patyrę meistrai.
  • Veiksminga pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su įvairių tipų įrenginiais, todėl gebame pritaikyti pagalbą net tokiais atvejais, kai mechanizmai stipriai pažeisti.
  • Originalios detalės: susidėvėjusius ar pažeistus įrangos komponentus pakeičiame naujomis, originaliomis detalėmis, kad po atlikto serviso Jūsų technika veiktų nepriekaištingai!
  • Puikus klientų įvertinimas: džiaugiamės turėdami ilgametį savo klientų pasitikėjimą ir palaikymą. Mūsų komandai tai – geriausias įrodymas, kad žengiame teisinga kryptimi.
  • Geras kainų ir kokybės santykis: vadovaujamės požiūriu, kad žemės ūkiui reikalingos įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė. Dėl šios priežasties savo klientams užtikriname lanksčias kainas ir prieinamas paslaugas.
  • Nuolatinis tobulėjimas: nestovime vietoje ir tobulėjame. Tai padeda užtikrinti aukšto lygio paslaugas. Autoservise naudojame pažangias technologijas, plečiame ir atnaujiname profesines žinias. Visa tai padeda užtikrinti preciziškai ir rūpestingai atliekamas remonto bei kitas paslaugas.
  • Operatyvumas: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad žemės ūkio darbus galėtumėte atlikti operatyviai, be trikdžių ir džiaugtumėtės puikiu derliumi!

Susidūrę su gedimais, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs – Jūsų laukia puikus servisas Kaune. Savo įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą.

Paskambinkite mums ir pakonsultuosime telefonu arba paskirsime vizitą žemės ūkio įrangos apžiūrai bei remontui. Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!