Apie mus

DIZRIDA – tai dyzelinių automobilių servisas Kaune, kuriame profesionalios paslaugos yra teikiamos dar nuo 1998 metų. Bendrovė specializuojasi dyzelinių degalų sistemų (automobilių, traktorių bei kitos technikos) remonto srityje, ir per visus gyvavimo metus jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą.

 

 

Dyzelinių automobilių servisas Kaune - DIZRIDA.

Automobilių servisas DIZRIDA.

DIZRIDA teikiamos paslaugos

 

DIZRIDA teikiamų paslaugų spektras yra labai platus, o darbui naudojama įranga – moderniausia ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Atvykę į mūsų servisą Kaune, jūs gausite greitas ir itin kokybiškas:

 

  • Kuro purkštukų remonto ir diagnostikos paslaugas. Dyzelinių automobilių servisas Kaune tikrina ir remontuoja Common Rail sistemos purkštuvus. Naudojami ne vien tik originalūs, bet taip pat ir antrinės rinkos purkštukai. Pastaroji pasirinkimo galimybė gali ženkliai sumažinti galutinę transporto priemonės remonto kainą.
  • UIS (PD) kuro purkštukų-siurblių patikros ir remonto paslaugas. Tikriname ir remontuojame UIS (PD) purkštukus-siurblius. Taip pat, ir VOLVO FH keturių kontaktų purkštukus-siurblius.
  • Aukšto slėgio dyzelinių siurblių tikrinimo ir remonto paslaugas. Jos atliekamos visų gamintojų siurbliams. Darbui naudojamas itin pažangus BOSCH EPS 815 stendas.
  • Traktorių, sunkvežimių ir kitų sunkiųjų transporto priemonių diagnostikos ir remonto paslaugas. Jos suteikiamos visų gamintojų dyzeliniai technikai.
  • Specializuotos dyzelinės technikos patikros ir remonto paslaugas. Galime atlikti lokomotyvų, laivų ir kt. mechanizmų patikrą bei remontą.
  • Elektrinės dalies ir automobilio valdymo programavimo paslaugas. Padedame išspręsti visas su automobilio elektronika susijusias problemas, nustatyti jų kilmės šaltinį ir jį pašalinti.
  • Variklių ir turbinų remonto paslaugas. Atliekame visų dyzelinių automobilių variklio sistemos ir turbinos patikrą bei gedimo šalinimo darbus.
  • Kompiuterinės diagnostikos paslaugas. Dėka pažangiausios įrangos, atliekame itin tikslią visų automobilio sistemų diagnostiką.
  • Atsarginių dyzelinių degalų sistemų detalių, didmeninės ir mažmeninės prekybos paslaugas. Produkciją galima įsigyti Kaune įsikūrusiame sandėlyje, o prireikus galima pateikti ir individualų užsakymą.

 

Rinkoje pažangiausia įranga

 

Darbų atlikimui DIZRIDA naudoja originalią BOSCH įrangą, kurios gretose verta išskirti itin pažangų BOSCH EPS815 stendą. Moderni darbui naudojama įranga leidžia užtikrinti tikslumą, kokybę ir geriausią atliekamų darbų rezultatą. Papildomai, DIZRIDA meistrų komanda naudoja ir antrinėje rinkoje geriausią įranga – MAK-TEST-PT2012, DITEX SPARTAN, DITEX ERAGON.

 

Patyrusi specialistų komanda

 

Dyzelinių automobilių servisas Kaune džiaugiasi galėdami pasigirti daugiau nei 20 metų patirtimi rinkoje ir per 30 profesionalių meistrų komanda. Mūsų gretose variklių, elektronikos, programavimo, kuro sistemos ir kiti patyrę specialistai.

 

Dyzelinių automobilių servisas Kaune

 

Dyzelinių automobilių servisas Kaune - DIZRIDA.

Dyzelinių automobilių servisas Kaune – DIZRIDA.

Susidūrėte su lengvųjų ar sunkiųjų dyzelinių automobilių darbo sutrikimais? Nerandate gedimo ar jo priežasties? Susisiekite su patyrusia kvalifikuotų specialistų komanda. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA arba atvykti į DIZRIDA servisą Kaune, adresu Taikos pr. 104.

 


Sekite mūsų naujienas ir automobilių priežiūros patarimus DIZRIDA Facebook paskyroje.