Traktorių remontas: kaip išvengti gedimų darbymečiu?

Traktorių remontas - DIZRIDA

Traktorių remontas: kaip išvengti gedimų darbymečiu?

Traktorių remontas intensyviuoju žemės ūkio sezonu – vasarą ir rudenį – gali sustabdyti kritiškai svarbius darbus bei atnešti daugybę kitų, susijusių problemų. Siekiant išvengti šių sunkumų darbymečiu, transporto priemonės techninę apžiūrą ir planinius remonto darbus rekomenduojame atlikti ankstyvą pavasarį. O siekiant, kad žemės ūkio prietaisų neužpultų įvairūs neplanuoti sutrikimai, būtina ir reguliari jų priežiūra!

Dėl šios priežasties, DIZRIDA komanda dalinasi pagrindiniais patarimais, kurie padės užtikrinti kokybišką žemės ūkio technikos darbą. Tiesa, svarbiausias iš jų: pastebėjus pirmuosius traktoriaus darbo sutrikimus – skubėti į DIZRIDA dyzelinių transporto priemonių servisą.

1) Reguliari traktoriaus apžiūra – būtina.

Dažna traktorių gedimo priežastis – netinkamas techninis aptarnavimas. Traktorių vairuotojai bent kartą į dvi savaites prieš darbo pradžią turėtų patikrinti tepalo, aušinimo skysčio, stabdžių skysčio lygį, įvertinti vairo būklę, apžiūrėti ratus. Taip pat, patikrinti alyvos centrifugą bei turbokompresoriaus veiklą.

Svarbu įsidėmėti, kad kiekvienas traktorius turi savo eksploatavimo instrukciją, kurioje nurodoma kaip dažnai turi būti atliekami transporto priemonės aptarnavimo darbai. Visgi, kartais darbų įkarštyje, ūkio valdytojai norėdami sutaupyti laiko, praleidžia kai kuriuos apžiūros punktus. Praktika rodo, kad toks laiko taupymas dažniausiai baigiasi didelėmis remonto išlaidomis.

2) Stebėkite variklio temperatūros pakitimus. 

Kiekvienas žemės ūkio technikos vairuotojas privalo stebėti variklio temperatūros pakitimus. Pastebėjus nukrypimus nuo rekomenduotinos darbinės temperatūros, būtina sustabdyti darbus. Tęsdami darbus galite nukentėti ne tik nuo variklio perkaitimo, bet ir nuo išsilydžiusių alkūninio veleno įvorių, nutrūkusio švaistiklio, karterio ar cilindrų bloko gedimų.

3) Naudokite tik kokybiškus degalus ir tepalus.

Vis dar pastebime, kad bandydami sutaupyti žemės ūkio technikos savininkai renkasi pigesnį, neaiškios kilmės kurą. Toks įprotis sutaupyti tikrai nepadės.  Nekokybiški, pigūs degalai ir tepalai gali smarkiai sumažinti variklio tarnavimo laiką, tad kurą ir tepalus pirkite tik licencijuotuose, patikimose prekybos vietose.

4) Skirkite dėmesio elektros sistemai.

Į žemės ūkio techniką diegiant vis sudėtingesnę, kompiuterizuotą įrangą, neišvengiama ir daugiau elektros sistemos gedimų. Siekiant sumažinti gedimų riziką,  rekomenduojame reguliariai valyti elektros prietaisų kontaktus nuo dulkių ir purvo. Tiesa, valyti tikrai ne  vandeniu! Geriausiai šią užduotį įgyvendinti padės suspausto oro srovė.

Traktorių remontas DIZRIDA automobilių servise

Dyzeliniai varikliai - DIZRIDA servisas

Dyzeliniai varikliai – DIZRIDA servise.

Patarimų nepakanka? Susidūrėte su realiais žemės ūkio technikos darbo sutrikimais ar akivaizdžiais gedimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią jūsų darbo priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės remonto darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment