Traktorių remontas: kaip išvengti gedimų darbymečiu?

Traktorių remontas: kaip išvengti gedimų darbymečiu?

Traktorių remontas intensyviuoju žemės ūkio sezonu – vasarą ir rudenį – gali sustabdyti kritiškai svarbius darbus bei atnešti daugybę kitų, susijusių problemų. Siekiant išvengti šių sunkumų darbymečiu, transporto priemonės techninę apžiūrą ir planinius remonto darbus rekomenduojame atlikti ankstyvą pavasarį. O siekiant, kad žemės ūkio prietaisų neužpultų įvairūs neplanuoti sutrikimai, būtina ir reguliari jų priežiūra!

Dėl šios priežasties, DIZRIDA komanda dalinasi pagrindiniais patarimais, kurie padės užtikrinti kokybišką žemės ūkio technikos darbą. Tiesa, svarbiausias iš jų: pastebėjus pirmuosius traktoriaus darbo sutrikimus – skubėti į DIZRIDA dyzelinių transporto priemonių servisą.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

1) Reguliari traktoriaus apžiūra – būtina.

Dažna traktorių gedimo priežastis – netinkamas techninis aptarnavimas. Traktorių vairuotojai bent kartą į dvi savaites prieš darbo pradžią turėtų patikrinti tepalo, aušinimo skysčio, stabdžių skysčio lygį, įvertinti vairo būklę, apžiūrėti ratus. Taip pat, patikrinti alyvos centrifugą bei turbokompresoriaus veiklą.

Svarbu įsidėmėti, kad kiekvienas traktorius turi savo eksploatavimo instrukciją, kurioje nurodoma kaip dažnai turi būti atliekami transporto priemonės aptarnavimo darbai. Visgi, kartais darbų įkarštyje, ūkio valdytojai norėdami sutaupyti laiko, praleidžia kai kuriuos apžiūros punktus. Praktika rodo, kad toks laiko taupymas dažniausiai baigiasi didelėmis remonto išlaidomis.

2) Stebėkite variklio temperatūros pakitimus. 

Kiekvienas žemės ūkio technikos vairuotojas privalo stebėti variklio temperatūros pakitimus. Pastebėjus nukrypimus nuo rekomenduotinos darbinės temperatūros, būtina sustabdyti darbus. Tęsdami darbus galite nukentėti ne tik nuo variklio perkaitimo, bet ir nuo išsilydžiusių alkūninio veleno įvorių, nutrūkusio švaistiklio, karterio ar cilindrų bloko gedimų.

3) Naudokite tik kokybiškus degalus ir tepalus.

Vis dar pastebime, kad bandydami sutaupyti žemės ūkio technikos savininkai renkasi pigesnį, neaiškios kilmės kurą. Toks įprotis sutaupyti tikrai nepadės.  Nekokybiški, pigūs degalai ir tepalai gali smarkiai sumažinti variklio tarnavimo laiką, tad kurą ir tepalus pirkite tik licencijuotuose, patikimose prekybos vietose.

4) Skirkite dėmesio elektros sistemai.

Į žemės ūkio techniką diegiant vis sudėtingesnę, kompiuterizuotą įrangą, neišvengiama ir daugiau elektros sistemos gedimų. Siekiant sumažinti gedimų riziką,  rekomenduojame reguliariai valyti elektros prietaisų kontaktus nuo dulkių ir purvo. Tiesa, valyti tikrai ne  vandeniu! Geriausiai šią užduotį įgyvendinti padės suspausto oro srovė.

Traktorių remontas DIZRIDA automobilių servise

Dyzeliniai varikliai - DIZRIDA servisas

Dyzeliniai varikliai – DIZRIDA servise.

Patarimų nepakanka? Susidūrėte su realiais žemės ūkio technikos darbo sutrikimais ar akivaizdžiais gedimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią jūsų darbo priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės remonto darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

Kodėl verta rinkti mus?

Puikiai veikianti Jūsų darbo technika yra mūsų prioritetas. DIZRIDA dyzelinių transporto priemonių servisas – idealus pasirinkimas Jūsų traktorių ir kitos technikos remontui.

  • Sėkmės paslaptis – ilgametė patirtis: visi DIZRIDA personalo nariai turi ilgametę darbo su traktoriais ir kita įvairaus tipo technika patirtį. Užtikriname, kad Jūsų techniką apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
  • Puikios teorinės žinios: DIZRIDA komanda turi gilų teorinių žinių bagažą. Esame apmokyti dirbti su įvairaus tipo traktoriais ir nuolat atnaujiname savo žinias. Gerai išmanome sudėtingus mechanizmus, todėl nedelsiant pritaikome ypač efektyvų remontą.
  • Išeitis net sudėtingais atvejais: profesionalūs DIZRIDA autoserviso meistrai padės Jūsų technikai net tokiais atvejais, kai traktoriaus mechanizmai stipriai pažeisti.
  • Lojalių klientų ratas: džiaugiamės, kad nuoširdžios pastangos ir teikiamos plačios serviso paslaugos yra įvertinamos: turime platų ilgamečių klientų ratą, kurie drąsai renkasi mūsų paslaugas ir jas rekomenduoja kitiems!
  • Itin lanksčios kainos: laikomės požiūrio, kad traktorių remontas turi būti lengvai prieinamas. Dėl šios priežasties Jums suteikiame geriausios kainos garantiją.
  • Nuolatinis tobulėjimas: šiuolaikiniai traktoriai ir kitos transporto priemonės reikalauja modernaus požiūrio ir pažangių technologijų atliekant remontą. DIZRIDA komanda žengia koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis: nuolat plečia savo profesines žinias, tobulėja ir teikiame prioritetą naujovėms. Tai autoservisas, kuriame suteikiama pasaulinio lygio remonto kokybė skirtingų tipų technikai.
  • Suplanuoti darbai atliekami greitai: puikiai suprantame, kad darbymečiu susidūrus su gedimais ir pažeidimais, norisi kuo greitesnės pagalbos, kad visus kritiškai svarbius ūkio darbus savo traktoriumi atliktumėte be trikdžių. Pasirinkę mus, galite būti ramūs – Jūsų darbai nesustos. DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai!

Kviečiame naudotis mūsų paslaugomis ir visais šiais privalumais įsitikinti patiems!

Susidūrę su bet kokiu traktoriaus gedimu, nedelskite. Pasirinkus mus, Jūsų laukia griežtus kokybės reikalavimus atitinkantis traktorių remontas ir servisas Kaune. Paskambinkite mums ir pakonsultuosime telefonu arba paskirsime vizitą Jūsų technikos diagnostikai ir remontui.

Autoservise remontuojami ir elektriniai bei hibridiniai automobiliai

Patyrę DIZRIDA mechanikai puikiai išmano ne tik darbinę techniką ar automobilius su vidaus degimo varikliais, bet ir elektromobilius ir hibridinius automobilius. Jeigu ieškote šių transporto priemonių remonto, mielai padėsime Jums!

No Comments

Post A Comment