Sunkvežimių remontas

Sunkvežimių remontas

 

Reikalingas sunkvežimių remontas? DIZRIDA automobilių servise atliekame ne tik lengvųjų automobilių, bet ir visų rūšių sunkvežimių, vilkikų, autobusų, mikroautobusų ir kitų sunkiųjų transporto priemonių remontą.

 

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Autoservise dirba didelę patirtį turinti specialistų komanda, kurie pasitelkdami savo naujausias technines žinias ir moderniausią įrangą operatyviai atliks jūsų transporto priemonės remonto darbus. Teikiame:

 

  • Variklių remonto paslaugas: variklio galvučių tarpinių keitimą, paskirstymo diržų keitimą, alkūninio veleno remontą, variklio stūmoklių bei žiedų keitimą, variklio tepalo siurblio keitimą, tepalo lašėjimo sandarinimą, variklio galvutės vožtuvų keitimą, paskirstymo velenėlio keitimą, paskirstymo grandinių ir žvaigždžių keitimą, variklio bloko keitimą ir kitus reikalingus remonto darbus.
  • Kuro sistemos remonto paslaugas: kuro siurblių remontą ir keitimą, kuro filtrų keitimą, kuro sistemos purkštukų remontą ir kitus sistemos remonto darbus.
  • Elektrinės dalies remonto paslaugas: išsamią transporto priemonių elektrinės dalies diagnostiką ir klaidų šalinimą, akumuliatoriaus iškrovimo problemų šalinimą, durų rakinimo, vidaus ir išorės apšvietimo, vidaus ir išorės ventiliatoriaus, automatinių langų ir kitų problemų šalinimą, automobilio stabilumo sistemų remontą, variklio kompiuterinio programavimo paslaugas ir kitų elektrinės dalies problemų remontą.
  • Kompiuterinės diagnostikos paslaugas. Automobilių servise naudojame tik moderniausią, transporto priemonių mechanizmų darbą sekti leidžiančią įrangą. Ji informaciją perduoda kompiuteriui, kuriame visa tai yra išsaugoma. Diagnostikos įranga parodo gedimo kodus, tuo tarpu DIZRIDA automobilių servise dirbanti meistrų komanda analizuoja šią informaciją ir tokiu būdu nustato tikslų transporto priemonės gedimą bei pateikia remonto rekomendacijas.

Sunkvežimių remontas DIZRIDA automobilių servise

 

Sunkvežimių remontas - DIZRIDA, Kaunas.

Sunkvežimių remontas – DIZRIDA, Kaunas.

 

Susidūrėte su aukščiau minėtais sunkvežimio ar kito sunkiojo transporto gedimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią transporto priemonės diagnostiką ir atliksime aukščiausios kokybės remonto darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

 

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.