Kuro purkštukų remontas

Kuro purkštukų remontas

 

Kuro purkštukų gedimai yra gana dažna problema, su kuria anksčiau ar vėliau susiduria kiekviena dyzelinė transporto priemonės. Kuro purkštukų remontas gali būti reikalingas dėl natūralaus jų nusidėvėjimo, dėl nekokybiškų purkštukų pasirinkimo ar suteiktų nekokybiškų remonto darbų.

 

DIZRIDA automobilių servise darbai atliekami greitai ir kokybiškai, paslaugų kaina klientams yra tikrai prieinama, o atliktiems kuro purkštukų remonto darbams suteikiame 12 mėn. garantiją.

 

DIZRIDA atliekamos kuro purkštukų remonto paslaugos

 

Mūsų automobilių serviso komanda suteikia beveik visų tipų ir gamintojų purkštukų remonto bei keitimo paslaugas. Tai:

 

  • Common Rail purkštukų remontas ir diagnostika. Paslaugos atliekamos BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS/CONTINENTAL gamintojų kuro purkštukams.

 

  • Traktorių purkštukų remontas ir diagnostika. Paslaugos atliekamos BOSCH, DENSO, STANADYNE, DELPHI, PERKINS ir SIEMENS gamintojų kuro purkštukams.

 

  • Krovininių automobilių purkštukų patikra ir remontas.

 

  • Common Rail, Pumpe Dusse (CR, PDE, UIS) purkštukų diagnostika ir remontas. Naudojami naujausi BOSCH, DITEX ir MAKTEST purkštukų tikrinimo stendai, kurie užtikrina greitą ir kokybišką kuro purkštukų diagnostiką bei gedimų šalinimą.

 

  • Kuro purkštukų reguliavimas pagal gamintojų nustatytus normatyvus.

 

  • Kuro purkštukų kodavimo (DELPHI C2I, C3I, DENSO ir BOSCH IMA) paslauga.

 

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Kuro purkštukų remontas DIZRIDA automobilių servise

 

Variklių ir turbinų remontas - DIZRIDA, Kaunas.

Variklių ir turbinų remontas – DIZRIDA, Kaunas.

 

Susidūrėte su kuro purkštukų veiklos sutrikimu? O galbūt ieškote priežasties, kodėl sutriko jūsų transporto priemonės darbas? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune.

 

Svarbu pažymėti, kad visiems purkštukų remonto darbams mūsų autoservise teikiame 12 mėnesių garantiją. Kuro purkštukų remontui naudojama profesionali įranga, o daugiau nei 30 meistrų komanda ir sukaupta didelė darbo patirtis užtikrina, kad purkštukų remontas bus atliekamas greitai ir kokybiškai. Dėl šios priežasties, sklandžiu transporto priemonės darbu galėsite džiaugtis itin greitai.

 

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.