Traktorių kuro sistemos ir variklių remontas

Traktorius

Traktorių kuro sistemos ir variklio remontas

 

Traktorių kuro sistemos ir variklio remontas turi būti atliktas ne tik kokybiškai, bet ir greitai! Tiek jūs, tiek mes puikiai suprantame, kad intensyviuoju žemės ūkio sezonu – pavasarį, vasarą ir rudenį – laiko remontuoti žemės ūkio techniką tiesiog nėra.

 

Dėl šios priežasties, vos susidūrę su traktoriaus, kombaino ar krautuvo darbo sutrikimais, nedvejokite susisiekti su DIZRIDA serviso komanda. Didelė ir patyrusi meistrų komanda jūsų žemės ūkio technikos kuro ir variklio sistemos gedimus pašalins itin greitai ir kokybiškai.

 

Traktorių remonto paslaugos

 

DIZRIDA automobilių serviso komanda atlieka visus pagrindinius traktorių ir kitos žemės ūkio technikos kuro sistemos ir variklio remonto darbus. Tai:

 

  • Dyzelinių kuro siurblių remontas. Remonto darbus atliekame tokių žemės ūkio transporto gamintojų traktoriams, kaip NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE, VALTRA, FORD, KUBOTA, JCB, MANITOU, DIECI ir kitiems. Taip pat – teleskopiniams krautuvams, kombainams ir ekskavatoriams.
  • Variklio ir su juo susijusių sistemų remontas. Remonto darbus atliekame visiems aukščiau pateiktų gamintojų traktoriams, teleskopiniams krautuvams, kombainams ir ekskavatoriams.

 

Taip pat, automobilių servise tvarkome, remontuojame ir keičiame daugelio gamintojų žemės ūkio technikos kuro siurblius ir kuro purkštukus. Tai:

 

  • Dyzelinių kuro siurblių BOSCH, DELPHI, PERKINS, DENSO, LUCAS, STANADYNE, ZEXELL ir A.V MOTORPAL  DIESEL KIKI remonto darbai.
  • Kuro purkštukų BOSCH, DENSO, SIEMENS, PERKINS, DELPHI ir STANADYNE remonto darbai.

 

Kuro sistemos ar variklio gedimai nustatomi profesionalios diagnostikos metu. Atlikę ją DIZRIDA serviso meistrai pateikia remonto rekomendacijas ir gavę kliento patvirtinimą operatyviai imasi spręsti gedimo šalinimo klausimus.

 

Traktorių kuro sistemos ir variklių remontas DIZRIDA automobilių servise

 

Traktorių kuro sistemos ir variklių remontas - DIZRIDA, Kaunas

Traktorių kuro sistemos ir variklių remontas – DIZRIDA, Kaunas

 

Susidūrėte su žemės ūkio technikos kuro ar variklio sistemos sutrikimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią jūsų transporto priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės remonto darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

 

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.