Hibridinių automobilių remontas

Hibridiniai automobiliai tampa vis populiaresne alternatyva automobiliams su vidaus gedimo varikliu. Vienas didžiausių hibridinio automobilio pranašumų, palyginti su benzinu varomu automobiliu, yra tai, kad jis veikia švariau, naudoja mažiau degalų, todėl yra itin draugiškesnis aplinkai. Hibridinės transporto priemonės yra varomos dviem varikliais (benzininiu/dyzeliniu ir elektros varikliu), kuris sumažina degalų sąnaudas ir taupo energiją.

Hibridiniai automobiliai išties turi daugybę privalumų, tačiau tinkamam jų veikimui užtikrinti reikalinga reguliari priežiūra, o esant būtinybei – ir remontas.

Kaip atliekamas hibridinių automobilių remontas?

Jūsų transporto priemonę remontuojame laikydamiesi šių suplanuotų žingsnių:

  • Konsultacija – Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime Jūsų nusiskundimų ir atliksime pirminę transporto priemonės apžiūrą.
  • Diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, atliksime kompiuterinę diagnostiką. Naudodami originalias, hibridinėms transporto priemonėms skirtas diagnostikos programas, išsamiai įvertinsime automobilio ir jo sistemų būklę.
  • Remontas – tiksliai nustačius problemas, atliekami reikalingi remonto darbai.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!

Ką privalu žinoti?

Skirtingai nei elektromobiliams, hibridiniams automobiliams taip pat reikia daugumos tų pačių priežiūros paslaugų kaip ir automobiliams su vidaus degimo varikliu. Hibridinių automobilių servisas apima alyvos keitimą, skysčių papildymą ir oro filtro keitimą.

Vis dėlto, daugelis mechanikų vis dar stokoja patirties ar žinių, kurios būtinos hibridinių transporto priemonių remontui. Jeigu ieškote patikimo hibridinių ir elektrinių automobilių remonto, nedelskite ir kreipkitės į patyrusius specialistus. DIZRIDA autoserviso komanda specializuojasi šioje srityje ir mielai suteiks Jums visą reikiamą pagalbą.

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad hibridinės transporto priemonės, kaip ir elektriniai automobiliai, reikalauja aukštų kompetencijų, praktinių ir teorinių žinių. Užtikriname, kad DIZRIDA autoservise šios technikos tvarkymas atliekamas profesionaliai, operatyviai, taupant Jūsų laiką ir pinigus.

Garantuojama remonto kokybė

elektromobilio-pakrovimas

Hibridiniai automobiliai ir jų remontas reikalauja profesionalų rankos ir modernių technologijų. Esame užtikrinti, kad DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas. Štai kodėl:

  • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę darbo su įvairaus tipo hibridiniais automobiliais ir elektromobiliais patirtį. Užtikriname, kad Jūsų įrangą apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
  • Efektyvi pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su itin jautria technika, todėl gebame pritaikyti pagalbą sudėtingais atvejais.
  • Klientų pasitikėjimas: turime ilgametį klientų ratą. Džiaugiamės, kad atliekamos paslaugos įvertinamos, o klientai mus renkasi vėl ir vėl!
  • Draugiškos kainos: Esame įsitikinę, kad automobilio įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė, todėl savo klientams suteikiame puikų rezultatą prieinamomis kainomis.
  • Siekis tobulėti: žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Tai reiškia, kad nuolat plečiame savo profesines žinias, tobulėjame ir teikiame prioritetą naujausioms technologijoms, todėl suteikiame pasaulinio lygio remonto kokybę skirtingų tipų automobilių technikai.
  • Operatyviai suteikiamos visos Jums reikalingos paslaugos: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad vairuoti ir toliau galėtumėte saugiai!

Susidūrę su problema, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs: Jūsų laukia profesionalus hibridinių automobilių ir elektromobilių remontas Kaune. Savo įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą. Paskambinkite mums Jums patogiu laiku – pakonsultuosime telefonu ir paskirsime vizitą šios jautrios įrangos diagnostikai bei remontui.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!