Elektromobilių remontas

Elektromobiliai, kaip ir kitos elektrinės transporto priemonės, sparčiai populiarėja. To priežasčių ne viena: nuo paprastesnio valdymo iki ekologijos.

Vis dėlto, kaina, kalbant apie šias transporto priemones, taip pat yra gana svarus aspektas. Elektromobilių gamyba intensyvėja, todėl jie tampa vis pigesni ir lengviau prieinami gyventojams. Be to, augančios kuro kainos elektrinį transportą daro itin patraukliu dažnoms, neilgoms kelionėms (pavyzdžiui, į darbą).

Elektromobiliai turi daugybę privalumų, tačiau jie džiugina tik tada, kai ši jautri įranga tinkamai prižiūrima. Kaip ir bet kuriam kitam automobiliui, net ir elektrinėms transporto priemonėms kartais prireikia profesionalios pagalbos.

Kaip atliekamas elektromobilių remontas?

  • Konsultacija – Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime Jūsų nusiskundimų ir atliksime pirminę transporto priemonės apžiūrą.
  • Diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, atliksime kompiuterinę diagnostiką. Naudodami originalias, elektroninėms transporto priemonėms skirtas diagnostikos programas, išsamiai įvertinsime elektromobilio ir jo sistemų būklę.
  • Remontas – tiksliai nustačius problemas, atliekami reikalingi remonto darbai.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!

Ką verta žinoti?

elektromobiliai

Elektroniniai automobiliai pasižymi paprastesne konstrukcija, lyginant su automobiliais, kurie turi vidaus degimo variklį. Čia nerasite tepalų, jų filtrų, žvakių ir kitų jautrių bei sudėtingų komponentų. Čia nėra ir galybės judančių ir sparčiai besidėvinčių detalių. Taigi, elektromobilis yra labai praktiškas variantas, nes jo konstrukciją nesudėtinga prižiūrėti ir remontas reikalauja mažesnių išlaidų.

Vis dėlto, paprastumas gali būti apgaulingas. Jeigu norite atlikti išties kokybišką elektromobilio remontą, nedelskite ir kreipkitės į patyrusius specialistus. DIZRIDA autoserviso komanda specializuojasi šioje srityje ir mielai suteiks Jums visą reikiamą pagalbą!

Autoservise atliekame ne tik elektromobilių, bet ir hibridinių automobilių remontą, todėl tikrai padėsime susidūrus su problema.

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad elektroniniai automobiliai reikalauja aukštų kompetencijų, praktinių ir teorinių žinių. Užtikriname, kad DIZRIDA autoservise elektromobilių technikos tvarkymas atliekamas profesionaliai, operatyviai, taupant Jūsų laiką ir pinigus.

Garantuojama remonto kokybė

elektromobiliu-remontas

Geriausiems rezultatams būtinos gilios žinios ir kvalifikacija. DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas. Štai kodėl:

  • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę darbo su įvairaus tipo elektromobiliais patirtį. Užtikriname, kad Jūsų įrangą apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
  • Efektyvi pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su itin jautria technika, todėl gebame pritaikyti pagalbą sudėtingais atvejais.
  • Klientų pasitikėjimas: turime ilgametį klientų ratą. Džiaugiamės, kad atliekamos paslaugos įvertinamos, o klientai mus renkasi vėl ir vėl!
  • Draugiškos kainos: Esame įsitikinę, kad automobilio įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė, todėl savo klientams suteikiame puikų rezultatą prieinamomis kainomis.
  • Siekis tobulėti: žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Tai reiškia, kad nuolat plečiame savo profesines žinias, tobulėjame ir teikiame prioritetą naujausioms technologijoms, todėl suteikiame pasaulinio lygio remonto kokybę skirtingų tipų automobilių technikai.
  • Operatyviai suteikiamos visos Jums reikalingos paslaugos: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad vairuoti ir toliau galėtumėte saugiai!

Susidūrę su problema, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs: Jūsų laukia profesionalus elektromobilių ir hibridinių automobilių remontas Kaune. Savo įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą. Paskambinkite mums Jums patogiu laiku – pakonsultuosime telefonu ir paskirsime vizitą šios jautrios įrangos diagnostikai bei remontui.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!