Kombainų remontas

Šiuolaikiniai kombainai yra universalūs agregatai, kurių dėka pavyksta greitai ir efektyviai nuimti įvairių grūdinių kultūrų derlių. Kombainai gali apimti atskiras derliaus nuėmimo operacijas – pjovimą, kūlimą, surinkimą ir dar daugiau, todėl tai be galo svarbi žemės ūkio transporto priemonė, be kurios modernus ūkininkavimas praktiškai neįmanomas.

Natūralu, kad intensyviai naudojami kombainai dėvisi ir genda. Laiku nepastebėti ar neišspręsti technikos sutrikimai gali pakenkti darbų kokybei ir net lemti prastesnį derlių, todėl efektyvią pagalbą būtina suteikti nedelsiant.

Visas reikiamas kvalifikacijas turinti, draugiška ir kompetentinga DIZRIDA komanda atlieka visų tipų kombainų remontą. Užtikriname, kad Jūsų technika rūpinasi tik patyrę, kvalifikuoti mechanikai!

Paskambinkite mums ir pakonsultuosime telefonu arba paskirsime vizitą žemės ūkio įrangos apžiūrai bei remontui. Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

Kaip DIZRIDA autoservise atliekamas kombainų remontas?

kombainas

Mūsų dyzelinių transporto priemonių autoservise atliekama visų tipų žemės ūkių kombainų diagnostika, remonto darbai ir kitos techninio aptarnavimo paslaugos.

Autoservise kombainų remontas atliekamas laikantis šių etapų:

  • Konsultacija – priklausomai nuo situacijos, Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą arba mums atvykus pas Jus, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime nusiskundimų ir atliksime pirminę įrangos apžiūrą.
  • Diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, išsamiai įvertinsime variklio ir kitų mechanizmų būklę. Nustatysime net menkiausius pažeidimus ir gedimus.
  • Remontas – tiksliai nustačius įrangos problemas, atliekami visi reikalingi įrangos remonto darbai. Jeigu atskiros kombaino detalės yra susidėvėjusios, juos pakeičiame naujomis originaliomis dalimis.

Laiku atliktas profesionalus žemės ūkio kombainų remontas – tai investicija į Jūsų darbo technikos ilgaamžiškumą. Orientuojamės į geriausią rezultatą: DIZRIDA komanda turi visus reikiamus įrankius ir patirtį, kad Jūsų žemės ūkio įranga po remonto dar ilgus metus išliktų puikios formos..

Verta žinoti: esame lankstūs ir mobilūs. Mūsų serviso komanda skubiai reaguoja į skambučius ir iškvietimus. Esant galimybei, stengiamės atlikti diagnostiką ir pašalinti gedimus netransportuojant Jūsų technikos į mūsų autoserviso dirbtuves.

Kaip užtikrinama remonto kokybė?

kombainas

Esame įsitikinę, kad geriausiems rezultatams būtinos gilios žinios ir kvalifikacija. DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas. Štai kodėl:

  • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę remonto darbų patirtį. Užtikriname, kad Jūsų kombainus apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks itin patyrę meistrai.
  • Veiksminga pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su įvairių tipų įrenginiais, todėl gebame pritaikyti pagalbą net tokiais atvejais, kai mechanizmai stipriai pažeisti.
  • Originalios detalės: susidėvėjusius ar pažeistus įrangos komponentus pakeičiame naujomis, originaliomis detalėmis, kad po atlikto serviso Jūsų kombainai veiktų nepriekaištingai!
  • Puikus klientų įvertinimas: džiaugiamės turėdami ilgametį savo klientų pasitikėjimą ir palaikymą. Mūsų komandai tai – geriausias įrodymas, kad žengiame teisinga kryptimi.
  • Geras kainų ir kokybės santykis: vadovaujamės požiūriu, kad žemės ūkiui reikalingos įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė. Dėl šios priežasties savo klientams užtikriname lanksčias kainas ir prieinamas paslaugas.
  • Nuolatinis tobulėjimas: nestovime vietoje ir tobulėjame. Tai padeda užtikrinti aukšto lygio paslaugas. Autoservise naudojame pažangias technologijas, plečiame ir atnaujiname profesines žinias. Visa tai padeda užtikrinti preciziškai ir rūpestingai atliekamas remonto bei kitas paslaugas.
  • Operatyvumas: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad žemės ūkio darbus galėtumėte atlikti operatyviai, be trikdžių ir džiaugtumėtės puikiu derliumi!

Susidūrę su gedimais, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs – Jūsų laukia puikus servisas Kaune. Savo įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą.

Paskambinkite mums ir pakonsultuosime telefonu arba paskirsime vizitą žemės ūkio įrangos apžiūrai bei remontui. Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!