Automobilio valdymo programavimas

Automobilio valdymo programavimas

Automobilio valdymo programavimas – tai paslauga, dėl kurios į autoservise dirbančius meistrus kreipiamasi vis dažniau ir dažniau. Šių paslaugų paklausą ir poreikį lemia vis didesnę reikšmę automobilio veikimui turinti programinė jo dalis.

DIZRIDA automobilių serviso komandos ir pažangios darbams naudojamos įrangos dėka, visas su jūsų automobilio valdymo programavimu susijusias užduotis išspręsime greitai ir patikimai.

Priežasčių, dėl kurių gali prireikti kreiptis į mūsų specialistus yra daug ir jų skaičius nuolat auga. Šiandien pagrindinės jų yra:

  • EGR vožtuvo koregavimo ir adaptavimo paslauga. EGR vožtuvo paskirtis – išmetamųjų dujų recirkuliacija į įsiurbimo sistemą, tačiau ilgainiui ant EGR vožtuvo ir įsiurbimo kolektoriaus sienelių ima kauptis suodžiai, kurie sukelia įvairius pažeidimus: DPF užkimštumas, padidėjęs dūmingumas, kritusi variklio galia – padidėjusios kuro sąnaudos, netvarkingas variklio darbas.
  • DPF / FAP programavimo ir adaptavimo paslauga. Atliekama atsiradus tokioms problemoms kaip automobilio galios sumažėjimas, kuro sąnaudų padidėjimas, atsiradus šviesios spalvos išmetamajam dūmui.
  • Įsiurbimo sklendžių koregavimo paslauga. Tokio tipo programavimas reikalingas tuomet, kai identifikuojamos variklio klaidos;
  • Gesinimo sklendės išprogramavimo paslauga.
  • START-STOP funkcijos išjungimo paslauga.
  • Kitos paslaugos. Automobilio valdymo programavimas gali būti atliekamas ir tokiais atvejais, kai siekiama išjungti greičio limito ar klaidų funkcijas.

Automobilio valdymo programavimas DIZRIDA automobilių servise

 

Automobilio valdymo programavimas - DIZRIDA, Kaunas

Automobilio valdymo programavimas – DIZRIDA, Kaunas

 

Susidūrėte su automobilio valdymo programavimo klausimas? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime ir patarsime kokie sprendimai gali lydėti bėdą, su kuria susiduriate. Taip pat, atliksime aukščiausios kokybės automobilio valdymo programavimo paslaugas Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas atliksime ne tik kokybiškai bei sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.