Kompiuterinė diagnostika – automobilių patikra

kompiuterine-diagnostika

Sėkminga gydymo procedūra galima tik atlikus nepriekaištingą diagnostiką. Automobilių ir technikos pasaulyje taisyklės tokios pačios: gedimų šalinimas prasideda nuo teisingai atliktos, nuodugnios automobilio patikros.

Šią paslaugą DIZRIDA automobilių serviso komanda atlieka pasitelkiant modernią kompiuterinę diagnostiką: naudojame Bosch, diagnostikos įrangą, taip pat pasitelkiame automobilio gamintojo rekomenduojamus diagnostikos prietaisus.

Automobilių patikra teikiame įvairioms transporto priemonėms: lengviesiems, krovininiams automobiliams, žemės ūkio ir statybinei technikai, dyzeliniams elektros generatoriams, todėl tikrai padėsime ir Jums!

Susisiekti su mūsų komanda galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Atliekame visapusišką įvairių sistemų testavimą:

  • Kuro sistemos testavimas – tinkamai veikianti kuro sistema užtikrina tinkamą variklio aprūpinimą kuru ir gerą automobilio veikimą, todėl šios sistemos priežiūrai ir diagnostikai skiriame ypatingą dėmesį.
  • DPF/„AdBlue“ testavimas – kietųjų dalelių filtras (DPF) saugo kvėpavimo takus ir aplinką, tačiau tik tada, kai šis filtras reguliariai prižiūrimas ir valomas. Būtent todėl atliekame kruopščią automobilių su dyzeliniais varikliais išmetimo sistemos patikrą. Kartu atliekamas ne mažiau svarbus „AdBlue“ (vad. išmetamųjų dujų skysčio) sistemos patikrinimas.
  • Variklio patikra – pastebėjus bet kokius nesklandumus ar nerimą keliančius ženklus (padidėjusias tepalo sąnaudas, netolygų variklio darbą, padidėjusį dūmų kiekį, garsesnį veikimą ir kt.) nedelskite ir atlikite kompiuterinę variklio sistemos patikrą.
  • Elektronikos testavimas – užtikriname veiksmingą, išsamią elektrinės dalies diagnostiką: nuo akumuliatoriaus iškrovimo problemų šalinimo, iki kompiuterinio programavimo paslaugų ir kitų elektroninių komponentų patikros.

Kompiuterinės diagnostikos svarba

automobiliu-patikra

Šiuolaikinės technologijos neatsiejamos nuo mūsų gyvenimo ritmo. Kompiuterinė diagnostika leidžia greitai ir efektyviai sekti transporto priemonių mechanizmų darbą ir kaip niekada tiksliai aptikti gedimus bei klaidas. Itin pažangi įranga tikrina mechanizmų darbą, o gauti duomenys perkeliami į kompiuterį, kuris parodo gedimo kodus. DIZRIDA autoservise dirbantys meistrai analizuoja šią informaciją, nustato tikslų transporto priemonės gedimą ir pritaiko efektyviausią remonto sprendimą.

Kompiuterinė diagnostika Kaune, DIZRIDA automobilių servise

Labai svarbu, kad kompiuterinė diagnostika būtų atliekama tik patyrusių meistrų. Sudėtingi gedimo kodai daugeliui klientų nieko nesako, todėl būtinas aiškumas, profesionalumas ir greitas problemos sprendimas. DIZRIDA specialistų komanda yra sukaupusi net 20 metų patirtį, todėl galite būti ramūs – teikiamų paslaugų kokybė mūsų autoservise nepriekaištinga.

Atėjo laikas profilaktiniam patikrinimui ar norite tiksliai diagnozuoti gedimą? Nedvejokite ir susisiekite su DIZRIDA automobilių serviso komanda. Operatyviai atliksime išsamią kompiuterinę diagnostiką ir padėsime išspręsti kylančius rūpesčius!

Susisiekti su mūsų komanda galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.