Dyzelinių kuro siurblių remontas

Kuro siurblių remontas

 

Kuro siurblių remontas – gana reta prievolė automobilio savininkui. Tai viena patikimiausių ir ilgaamžiškiausių automobilio dalių, kurios gedimas dažniausiai susijęs su netinkamomis automobilio eksploatavimo sąlygomis arba natūraliu jo nusidėvėjimu.

 

DIZRIDA atliekamos kuro siurblių remonto paslaugos

 

Specializuotas DIZRIDA automobilių servisas Kaune atlieka aukšto slėgio dyzelinių kuro siurblių remontą ir patikrą. Tai:

 

  • BOSCH (CP1; CP3; CP4; VP44/VP30);
  • DELPHI;
  • DENSO;
  • CONTINENTAL / SIEMENS VDO;
  • ZEXEL;
  • Ir kiti.

 

Jei nesate tikri, kokio tipo kuro siurblys yra jūsų automobilyje, susisiekite. Suteiksime išsamią ir profesionalią konsultaciją.

 

Kuro siurblių remontas automobilių servise DIZRIDA

 

Kuro siurblių remontas - DIZRIDA, Kaunas

Kuro siurblių remontas – DIZRIDA, Kaunas

Susidūrėte su kuro siurblio gedimu? Nedvejokite ir susisiekite su DIZRIDA serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA.

DIZRIDA adresas: Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Kuro siurblių gedimo priežastys

 

Galima išskirti tris pagrindines kuro siurblio gedimo priežastis. Pirma, tai netinkamų elektros jungčių naudojimas. Pernelyg laisvos arba nepakankamai įžemintos automobilio elektros jungtys tampa labai dažna šio gedimo priežastimi.

 

Antra, kuro siurblio veikla gali sutrikti ir tuomet, kai kuro bakas užteršiamas purvu arba rūdimis. Jos užkemša kuro filtrą ir sutrikdo visos kuro sistemos veiklą.

 

Trečioji dažniausiai pasitaikanti kuro siurblio gedimo priežastis – dažnas važinėjimas su žemu kuro lygiu automobilyje. Tai skatina dažną variklio perkaitimą, kuris vėliau gali lemti ir kuro siurblio gedimą.

 

Vis dėlto kuro siurblio gedimo priežasčių gali būti kur kas daugiau. Nustatyti tai, kas lėmė jūsų automobilio kuro sistemos darbo sutrikimą reikėtų profesionalios ir išsamios diagnostikos DIZRIDA automobilių servise metu.

 

Kuro siurblių remontas: eiga, detalės ir įranga

 

Nors automobilių servisuose siurblių remontas – gana dažnai teikiama paslauga, tačiau tik ilgametė patirtis, specifinių, nuolat naujinamų žinių bagažas, kruopštumas, atidumas, kokybiškos detalės ir moderni įranga gali garantuoti, kad remontas bus atliktas kokybiškai ir ilgaamžiškai.

 

Vieno pažangiausių specializuotų automobilių servisų Baltijos šalyse – DIZRIDA – komanda gali užtikrinti, kad kuro siurblio remontas jūsų automobiliui bus atliktas naudojant tik aukščiausios kokybės dalis ir pažangiausią įrangą. Daugiau nei 30 patyrusių, profesionalių meistrų dėka galime užtikrinti ir itin trumpą darbų atlikimo laiką.

 

DIZRIDA naudojama įranga

 

Greta aukštos serviso meistrų kompetencijos, kuro siurblių remontas DIZRIDA atliekamas naudojant tik pažangiausią įrangą. Dėl šios priežasties, klientai visada gali tikėtis paties geriausio, ilgaamžiško rezultato.

Atliekant darbus į pagalbą pasitelkiamas rinkoje moderniausias BOSCH EPS 815 stendas, kuris garantuoja, kad remonto procesai vyks itin tiksliai ir kokybiškai.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.