Dyzelinių automobilių remontas – Autoservisas Kaune Dizrida

Dyzelinių automobilių servisas Kaune, Dizrida (Video pristatymas)

Dyzelinių automobilių remontas Kaune, Dizrida

Dyzelinių automobilių remontas – dažno vairuotojo galvos skausmas. Geras transporto priemonių tarnavimas priklauso nuo laiku atliekamos profilaktikos ir tinkamos automobilio priežiūros. Tokios klaidos, kaip nekokybiškos detalės siekiant sutaupyti, remonto vengimas ir įspėjamųjų signalų ignoravimas gali lemti ne tik dyzelinio automobilio gedimą, bet ir grėsmę Jūsų saugumui.

Susidūrus su nesklandumais, juos reikia spręsti greitai ir efektyviai. Čia į pagalbą ateina DIZRIDA dyzelinių automobilių servisas Kaune.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Dyzelių remontas: nuo ko pradėti?

Puikiai suprantame Jūsų lūkesčius dėl dyzelinio automobilio remonto: norisi kokybės greitai ir už prieinamą kainą. Būtent todėl ieškodami serviso savo automobilio remontui, atlikite šiuos 3 žingsnius:

 1. Neieškokite pigiausio varianto. Sužinojus remonto kainas, skamba per gerai, kad būtų tiesa? Veikiausiai taip ir yra. Rekomenduojame aklai nesivadovauti vien kainų išklotine, nes žemiausia kaina dažnai reiškia prastesnę kokybę. Tikėtina, kad remontas bus atliktas nekokybiškai, o žalos atitaisymas kainuos dvigubai – ne tik pinigų, bet ir streso.
 2. Peržiūrėkite atsiliepimus. Prieš pasirinkdami autoservisą, nepatingėkite atlikti paiešką ir būtinai pasidomėkite, ką apie įmonės paslaugas mano klientai. Tai padaryti galite Google ar kitose platformose.
 3. Išsiaiškinkite, ar servise atliekama kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinės diagnostikos įranga yra neatsiejama šiuolaikinio automobilių remonto dalis. Tai leidžia itin greitai ir tiksliai aptikti problemas ir imtis jų sprendimo.

Labiausiai pažeidžiamos dyzelinių automobilių sistemos:

 • Kuro purkštukai – tai itin jautri dyzelinio variklio dalis, apie kurios sutrikimus praneša išaugęs degalų sunaudojimas, sumažėjusi trauka bei sunkiau užsivedantis automobilis. Nors teoriškai kuro purkštukai turėtų puikiai funkcionuoti iki 200 tūkst. kilometražo ribos ir ilgiau, realybė dažnai būna kitokia. Trumpesnė kuro purkštukų tarnavimo priežastis gali būti prastos kokybės kuras, netinkama dyzelinio variklio priežiūra ar nekokybiškas sistemos remontas. Laiku netaisomi kuro purkštukų gedimai kenkia kitoms kuro sistemos dalims, todėl pastebėjus nesklandumus, jie turi būti sprendžiami kuo greičiau.
 • EGR vožtuvas – sumažėjo automobilio trauka, pedalo jautrumas? Gali būti, kad susidūrėte su ERG vožtuvo sutrikimais, kuriuos gali lemti nuolatinis EGR vožtuvo kontaktas su aukštos temperatūros išmetamosiomis dujomis. Pastebėjus bet kokius šios sistemos sutrikimo signalus, rekomenduojame nedelsiant atlikti patikrą, o prireikus – ir remontą.
 • DPF filtras – užsikimšęs DPF filtras išties dažna problema. Automatinė filtro regeneracija, dėl dažno važinėjimo trumpais atstumais, stovėjimo spūstyse, automatinė, nevyksta taip efektyviai, kaip turėtų ir lemia DPF filtro užsikimšimą. Savo ruožtu, sutrikusi filtro veikla gali lemti turbokompresoriaus, vožtuvo ar net variklio gedimus. Mūsų meistrų komanda operatyviai ir kruopščiai atlieka mechaninį filtro valymą, o esant būtinybei, pakeičia jį nauju, kokybišku filtru.
 • Elektros sistema – elektros sistemos elementai tobulėja, sudėtingėja ir yra vis plačiau integruojami į dyzelinius automobilius. Tai lemia ne tik efektyvesnį ir patogesnį naudojimą, bet ir dažnesnius gedimus. Šie sutrikimai – daugiau nei tik diskomfortas. Elektros sistema atsakinga už daugelį automobilio funkcijų, todėl pastebėjus galimus gedimus, atliksime nuodugnią diagnostiką ir pritaikysime efektyvų remonto sprendimą.

DYZELINIŲ AUTOMOBILIŲ SERVISAS IR TECHNOLOGIJOS

 • Dyzelinio automobilio gedimų diagnostika būna dar tikslesnė ir greitesnė;
 • Automobilio kompiuteris programuojamas jo net neatidarant;
 • Nelieka rizikos mechaniškai pažeisti itin jautrų automobilio kompiuterį;
 • FLEX MASTER sistema turi labai plačią duomenų bazę;
 • DIZRIDA serviso meistrai, spręsdami gedimus gali naudotis tarptautinių profesionalų suteikiama technine pagalba;
 • Tarptautinė prieiga leidžia išspręsti net labai sudėtingus gedimus.

Nuolat atnaujinamos technologijos užtikrina saugumą, operatyvumą ir ilgalaikį problemų sprendimą!

DIZRIDA autoservisas Kaune

Įtariate dyzelinio automobilio gedimus? Nerizikuokite savo saugumu ir susisiekite su profesionalia, patyrusia DIZRIDA autoserviso komanda. Esame sukaupę net 20 metų patirties, todėl išsamiai pakonsultuosime, atliksime precizišką automobilio patikrą, o užfiksavus gedimus, pritaikysime efektyvų remontą. Mūsų komandą sudaro 30 profesionalų, puikiai išmanančių dyzelinių automobilių subtilybes, todėl visus Jūsų rūpesčius išspręsime greitai ir ilgam!

Susisiekti su mūsų komanda galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Automobilių servisas Kaune, Dizrida nuo 1998 m.