Dyzelinių automobilių remontas – Autoservisas Kaune

Susidūrus su būtinybe atlikti dyzelinio automobilio remontą, Jums padės Dizrida autoservisas. Atliekame visus reikiamus automobilių remonto darbus: nuo kuro purkštukų remonto iki elektros sistemos sutrikimų šalinimo. Jūsų laukia atsakinga meistrų komanda ir aukščiausios kokybės paslaugos už itin žemą kainą!

Serviso darbo laikas:

I – V 08.00-19.00

VI – VII – Nedirbame

Serviso adresas:

Taikos pr. 104, Kaunas

Autoserviso paslaugos

Susidūrus su būtinybe atlikti dyzelinio automobilio remontą, Jums padės Dizrida autoservisas. Atliekame visus reikiamus automobilių remonto darbus: nuo kuro purkštukų remonto iki elektros sistemos sutrikimų šalinimo. Jūsų laukia atsakinga meistrų komanda ir aukščiausios kokybės paslaugos už itin žemą kainą!

Serviso darbo laikas:

I – V 08.00-19.00

VI – VII – Nedirbame

Serviso adresas:

Taikos pr. 104, Kaunas

Autoserviso paslaugos

Dyzelinių automobilių servisas Kaune, Dizrida (Video pristatymas)

Dyzelinių automobilių remontas Kaune, Dizrida

Dyzelinių automobilių remontas – dažno vairuotojo galvos skausmas. Geras transporto priemonių tarnavimas priklauso nuo laiku atliekamos profilaktikos ir tinkamos automobilio priežiūros. Tokios klaidos, kaip nekokybiškos detalės siekiant sutaupyti, remonto vengimas ir įspėjamųjų signalų ignoravimas gali lemti ne tik dyzelinio automobilio gedimą, bet ir grėsmę Jūsų saugumui.

Susidūrus su nesklandumais, juos reikia spręsti greitai ir efektyviai. Čia į pagalbą ateina DIZRIDA dyzelinių automobilių servisas Kaune.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Dyzelių remontas: kaip išsirinkti servisą?

Puikiai suprantame Jūsų lūkesčius dėl dyzelinio automobilio remonto: norisi kokybės greitai ir už prieinamą kainą. Būtent todėl ieškodami serviso savo automobilio remontui, atlikite šiuos 3 žingsnius:

 1. Neieškokite pigiausio varianto. Sužinojus remonto kainas, skamba per gerai, kad būtų tiesa? Veikiausiai taip ir yra. Rekomenduojame aklai nesivadovauti vien kainų išklotine, nes žemiausia kaina dažnai reiškia prastesnę kokybę. Tikėtina, kad remontas bus atliktas nekokybiškai, o žalos atitaisymas kainuos dvigubai – ne tik pinigų, bet ir streso.
 2. Peržiūrėkite atsiliepimus. Prieš pasirinkdami autoservisą, nepatingėkite atlikti paiešką ir būtinai pasidomėkite, ką apie įmonės paslaugas mano klientai. Tai padaryti galite Google ar kitose platformose.
 3. Išsiaiškinkite, ar servise atliekama kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinės diagnostikos įranga yra neatsiejama šiuolaikinio automobilių remonto dalis. Tai leidžia itin greitai ir tiksliai aptikti problemas ir imtis jų sprendimo.

Remontuojami visų tipų automobiliai ir varikliai

Mūsų servise tvarkomi pačių įvairiausių markių ir modelių automobiliai. Dirbame tam, kad jūsų transporto priemonė eisme dalyvautų saugiai ir tenkintų jūsų poreikius. Specializuojamės:

 • Volkswagen – TDI, SDI;
 • Audi – TDI, SDI;
 • Mercedes-Benz – CDI, Kompressor, kt.;
 • BMW – visų dyzelinių agregatų;
 • Volvo – D serijos variklių;
 • Citroen ir Peugeot – Hdi;
 • Daugybės kitų automobilių dyzelinių variklių remonte.

Net ir tokie patys automobilių modeliai gali turėti skirtingus variklius. Jų problemos taip pat gali būti unikalios ir dažnai pasikartoja automobiliuose, nors jų savininkai ir būna skirtingi. Dizridos komanda žino, kokie yra variklių silpnieji taškai ir, naudodama tikslią diagnostinę įrangą, galės greitai rasti problemą ir pasiūlyti jos sprendimą.

Kadangi turime tarptautinio lygio prieigą prie diagnostikos bei servisų sistemų, sprendžiame net pačias sudėtingiausias problemas. Esant poreikiui galime restauruoti komponentus arba atlikti kapitalinį dyzelinio variklio remontą.

Labiausiai pažeidžiamos dyzelinių automobilių sistemos:

 • Kuro purkštukai – tai itin jautri dyzelinio variklio dalis, apie kurios sutrikimus praneša išaugęs degalų sunaudojimas, sumažėjusi trauka bei sunkiau užsivedantis automobilis. Nors teoriškai kuro purkštukai turėtų puikiai funkcionuoti iki 200 tūkst. kilometražo ribos ir ilgiau, realybė dažnai būna kitokia. Trumpesnė kuro purkštukų tarnavimo priežastis gali būti prastos kokybės kuras, netinkama dyzelinio variklio priežiūra ar nekokybiškas sistemos remontas. Laiku netaisomi kuro purkštukų gedimai kenkia kitoms kuro sistemos dalims, todėl pastebėjus nesklandumus, jie turi būti sprendžiami kuo greičiau.
 • EGR vožtuvas – sumažėjo automobilio trauka, pedalo jautrumas? Gali būti, kad susidūrėte su ERG vožtuvo sutrikimais, kuriuos gali lemti nuolatinis EGR vožtuvo kontaktas su aukštos temperatūros išmetamosiomis dujomis. Pastebėjus bet kokius šios sistemos sutrikimo signalus, rekomenduojame nedelsiant atlikti patikrą, o prireikus – ir remontą.
 • DPF filtras – užsikimšęs DPF filtras išties dažna problema. Automatinė filtro regeneracija, dėl dažno važinėjimo trumpais atstumais, stovėjimo spūstyse, automatinė, nevyksta taip efektyviai, kaip turėtų ir lemia DPF filtro užsikimšimą. Savo ruožtu, sutrikusi filtro veikla gali lemti turbokompresoriaus, vožtuvo ar net variklio gedimus. Mūsų meistrų komanda operatyviai ir kruopščiai atlieka mechaninį filtro valymą, o esant būtinybei, pakeičia jį nauju, kokybišku filtru.
 • Elektros sistema – elektros sistemos elementai tobulėja, sudėtingėja ir yra vis plačiau integruojami į dyzelinius automobilius. Tai lemia ne tik efektyvesnį ir patogesnį naudojimą, bet ir dažnesnius gedimus. Šie sutrikimai – daugiau nei tik diskomfortas. Elektros sistema atsakinga už daugelį automobilio funkcijų, todėl pastebėjus galimus gedimus, atliksime nuodugnią diagnostiką ir pritaikysime efektyvų remonto sprendimą.

DYZELINIŲ AUTOMOBILIŲ SERVISAS IR REMONTO DIAGNOSTIKA

 • Dyzelinio automobilio gedimų diagnostika būna dar tikslesnė ir greitesnė;
 • Automobilio kompiuteris programuojamas jo net neatidarant;
 • Nelieka rizikos mechaniškai pažeisti itin jautrų automobilio kompiuterį;
 • FLEX MASTER sistema turi labai plačią duomenų bazę;
 • DIZRIDA serviso meistrai, spręsdami gedimus gali naudotis tarptautinių profesionalų suteikiama technine pagalba;
 • Tarptautinė prieiga leidžia išspręsti net labai sudėtingus gedimus.

Nuolat atnaujinamos technologijos užtikrina saugumą, operatyvumą ir ilgalaikį problemų sprendimą!

DIZRIDA autoservisas Kaune

Įtariate dyzelinio automobilio gedimus? Nerizikuokite savo saugumu ir susisiekite su profesionalia, patyrusia DIZRIDA autoserviso komanda. Esame sukaupę net 20 metų patirties, todėl išsamiai pakonsultuosime, atliksime precizišką automobilio patikrą, o užfiksavus gedimus, pritaikysime efektyvų remontą. Mūsų komandą sudaro 30 profesionalų, puikiai išmanančių dyzelinių automobilių subtilybes, todėl visus Jūsų rūpesčius išspręsime greitai ir ilgam!

Susisiekti su mūsų komanda galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Automobilių servisas Kaune, Dizrida nuo 1998 m.

Dyzelinių automobilių remontas Kaune: DUK

Kokia automobilio remonto kaina?

Dyzelinio variklio remonto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios problemos, automobilio markės ir modelio ir reikalingų atsarginių dalių kainos. Tarkime remontuoti M50d BMW agregatus su trimis turbinomis bus brangiau nei paprasto 1,6 VAG grupės TDi variklio remontą, nes pačios detalės bus brangesnės.

 

Vidutiniškai dyzelinio variklio remontas gali kainuoti nuo keliasdešimt eurų už smulkius remonto darbus, pavyzdžiui, purkštuko pakeitimą ar diagnostiką iki gerokai daugiau už sudėtingesnius remonto darbus, pavyzdžiui, turbinos ar kuro siurblio keitimą, kapitalinį variklio remontą ir panašius darbus.

 

Labai svarbu, kad situaciją įvertintų mūsų specialistai. Po apžiūros ir diagnostikos galėsite gauti išsamų Dizridos pasiūlymą, kad tiksliai įvertintumėte, kokių veiksmų imtis bus geriausia.

Kokias remonto paslaugas teikiate?

Atliekame visas dyzelinių automobilių savininkams aktualias paslaugas: diagnostiką ir remontą. Remontuojame variklį, kuro sistemą, DPF filtrą, elektrinius automobilio komponentus, EGR vožtuvą ir dar daugiau. Taip pat išsamiai konsultuojame, atsakome į visus kylančius klausimus ir suteikiame pagalbą net sudėtingiausiose situacijose.

Kokie ženklai įspėja, kad reikalingas automobilių remontas?

Apie variklio problemas gali įspėti tokie požymiai:
 • Variklis ima skleisti neįprastus garsus;
 • Variklis trūkčioja ar vibruoja važiuojant;
 • Tampa sunku ar net neįmanoma užvesti automobilį (ypač esant šaltam orui);
 • Variklis ima gesti, kai padidėja jo apkrova;
 • Pastebėjote, kad variklio galia sumažėja važiuojant;
 • Iš automobilio duslintuvo ėmė veržtis baltos arba juodos spalvos dūmai.
Pastebėjus šiuos ženklus, būtinai pasirūpinkite diagnostika. Specialistai atliks apžiūrą, nustatys problemas ir informuos, ar reikalingas remontas.

Kiek laiko truks automobilio remontas?

Dyzelinio variklio remonto trukmė taip pat gali labai skirtis priklausomai nuo problemos sudėtingumo, jūsų modelio specifikos ir detalių prieinamumo.

 

Sąlyginai nedidelio remonto, pavyzdžiui, diagnostika, filtro pakeitimas ar valymas gali trukti ne ilgiau nei valandą arba vos porą valandų. Tačiau sudėtingesni remonto darbai, pavyzdžiui, variklio ardymas ar pagrindinių komponentų keitimas, gali užtrukti kelias dienas ar net savaites. Trunka ne tik mechaninis darbas, tačiau ir detalių užsakymas, gavimas.

 

Nustačius problemas, Dizrida komanda atsakys, kiek laiko maždaug reikės problemai spręsti, kad būtų lengviau planuoti savo laiką.

Kokias technologijas naudojate atliekant diagnostiką ir remontą?

Diagnozuodami ir spręsdami problemas, naudojame Flex Master sistemą. Tai yra itin plati duomenų bazė, kurios dėka galime greitai aptikti ir išspręsti įvairius gedimus: nuo paprastų iki labai sudėtingų. Taip pat ši tarptautinė prieiga suteikia galimybę konsultuotis su profesionalais iš viso pasaulio, kurie nedelsiant suteikia reikalingą techninę pagalbą.

 

Taip pat verta paminėti kitą mūsų naudojamą įrangą, gautą iš gamintojų BOSCH ir HARTRIDGE. Tai visame pasaulyje lyderiaujantys gamintojai, kurių technika užtikrina aukščiausios kokybės remonto darbus. Dizrida automobilių remontas Kaune pranoks Jūsų lūkesčius!

Dėl ko atsiranda dyzelinio automobilio gedimai?

Kuro purkštukai ir kiti automobilio komponentai gali natūraliai susidėvėti, tačiau įtakos gedimams turi ir tokie veiksniai, kaip degalų ir aušinimo skysčio kokybė. Dyzeliniai automobiliai yra jautrūs ir naudojant nekokybiškus degalus su priemaišomis ar gamintojo reikalavimų neatitinkantį aušinimo skystį, degalų sistema gali užsikimšti ar būti kitaip pažeista.

 

Dar vienas svarbus aspektas – kartais automobilių savininkai pamiršta, kad šaltuoju metų laiku turi būti naudojamas žieminis dyzelinas, skirtas minusinei temperatūrai. Naudojant netinkamą produktą, variklis gali neužsivesti ar apskritai sugesti.

Ar man apsimokės remontuoti automobilį?

Europos Komisijos – Eurobarometro apklausa nustatė, kad maždaug 70% automobilių savininkų per metus bent kartą apsilanko servise. Tai reiškia, kad didžioji dalis vartotojų renkasi bent jau išsiaiškinti remonto galimybes.

 

Na, o atsakymas į klausimą ar apsimoka yra ganėtinai subjektyvus. Tai priklauso. Jei jūsų automobilis yra palyginti naujas ir/ar geros būklės, jį labiau verta remontuoti. Kita vertus, jei nuolat vargina didelės (lyginti su verte) remonto išlaidos, apie tai reikia atidžiai pasvarstyti.

 

Jei jūsų automobilio perpardavimo vertė didelė, gali būti verta atlikti vienkartinį, svarbiausią remontą ir pagalvoti apie perpardavimą? Tada galėsite įsigyti patikimesnį, mažiau dėmesio reikalaujantį variantą.

 

Iš finansinės pusės beveik visada pigiau yra vienkartinis remontas. Tačiau, jeigu tokios situacijos kartojasi dažnai ir ima varginti, natūralu, kad į servisą vėl kreiptis nėra smagu.

 

Viską įvertinus matosi, kad sprendimas, ar remontuoti, ar parduoti ir pirkti naują automobilį, priklauso nuo jūsų individualių aplinkybių. Prieš priimant sprendimą pravartu pasverti kiekvienos galimybės naudą. Profesionalias įžvalgas po diagnostikos pateiks ir mūsų komanda.

Kodėl verta naudoti kompiuterinę diagnostiką?

Modernių technologijų dėka, automobilio diagnostika ir remontas atliekami operatyviai, gaunami rezultatai yra tikslesni, o automobilio kompiuteris gali būti sėkmingai programuojamas jo neatidarius. Tai gerokai sumažina tikimybę netyčia pažeisti jautrią kompiuterio sistemą ir suteikia greitesnius atsakymus į mūsų meistrams rūpimus klausimus.

Kokius gedimus galima nustatyti atliekant kompiuterinę diagnostiką?

Atliekant šiuolaikinę diagnostiką, naudojantis moderniausiomis technologijomis, galime laiku aptikti iš esmės bet kokius dyzelinių automobilių gedimus.

 

Visgi nepamirškite, kad kompiuterinės diagnostikos funkcija – aptikti problemas ir gedimus, o ne juos išspręsti. Laiku nepašalinus gedimo, problema komplikuosis, ateityje remontas bus brangesnis ir gali pasireikšti daugiau problemų. Todėl pasinaudojus diagnostika, nustačius automobilio gedimus, nedelsiant pasirūpinkite profesionaliu jo remontu.

Kodėl svarbu, kad automobilio remontą atliktų profesionalai?

Profesionaliame autoservise rasite aukščiausios kokybės diagnostikos ir remonto techniką. Patyrę specialistai pasirūpins, kad atliktas automobilių servisas būtų nepriekaištingas ir suteiks kokybės garantiją atliktiems darbams. Visus šiuos privalumus tikrai rasite pas mus. Dizrida autoservisas visada Jūsų paslaugoms!