Kranų remontas

Industriniai kranai yra darbo priemonė, ypač aktuali atliekant statybos projektus, griovimą, renovacijas, taip pat – dirbant transporto pramonėje.

Suprantama, kad susidūrus su bet kokiais šios įrangos gedimais ir pažeidimais, būtinas kuo skubesnis, kokybiškesnis kranų remontas.

Susidūrus su nesklandumais, nedelskite. Galime Jums padėti! Kvalifikuoti DIZRIDA autoserviso meistrai ne vienerius metus dirba su šia jautria techniką, puikiai išmano visų tipų industrinių kranų mechanizmus ir yra pasiruošę suteikti aukšto lygio remonto paslaugas.

Dirbame su įvairių tipų kranais, tokiais kaip:

 • Automobiliniai kranai
 • Bokštiniai kranai
 • Tiltiniai kranai
 • Kt.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

Suteikiame konsultaciją, apžiūrą, remontą ir kitas aktualias paslaugas.

Kaip atliekamas industrinių kranų remontas?

DIZRIDA autoservise kranų ir kitos statybinės technikos remontas ir kitas aptarnavimas atliekamas laikantis itin griežtų kokybės standartų.

Esame lankstūs: visus kranų remonto darbus galime atlikti ir DIZRIDA autoservise, ir Jūsų patalpose.

 • Konsultacija – Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime Jūsų nusiskundimų ir atliksime pirminę krano apžiūrą. Priklausomai nuo situacijos, tai galime padaryti ir atvykę pas Jus.
 • Diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, atliksime kompiuterinę krano mechanizmų diagnostiką. Išsamiai įvertinsime variklio bei kitų komponentų būklę, pastebėsime net smulkiausius pažeidimus.
 • Remontas – tiksliai nustačius įrangos problemas, atliekami visi reikalingi krano remonto darbai.

Tikime, kad laiku atliktas krano remontas – tai investicija į Jūsų darbo efektyvumą ir technikos ilgaamžiškumą. Patyrusi, puikiai kvalifikuota DIZRIDA mechanikų komanda turi visus reikiamas technologijas ir žinias, kad industriniai kranai po remonto tarnautų dar ilgus metus.

Kuo turi pasižymėti kokybiškas kranų remontas ir servisas?

kranai

Šiuo metu visi statybos ir kiti techniniai darbai įgyvendinami itin dinamiškai, todėl natūralu, kad susidūrus su gedimais, būtinas visus reikalavimus atitinkantis kranų remontas ir kitas servisas. DIZRIDA komanda primena, kad kokybiškam, tarptautinius standartus atitinkančiam statybinės technikos remontui reikia ne tik naujausių technologijų ir patyrusių specialistų, bet ir originalių atsarginių dalių.

Todėl prieš galutinai pasirenkant įmonę kranų serviso darbams, pasidomėkite, kokio tipo detalės naudojamos remontuojant mechanizmus. Tik tvirtai įsitikinę medžiagų kokybe galėsite būti ramūs, kad atlikti remonto darbai suteiks puikų ilgalaikį rezultatą.

Garantuojama remonto kokybė

Mes įsitikinę, kad kranų remontui ir priežiūrai būtinos gilios žinios ir kvalifikacija. Šioje srityje DIZRIDA tikrai yra nepralekiamas pasirinkimas. Štai kodėl:

 • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę darbo su įvairaus tipo pramonine technika patirtį. Užtikriname, kad Jūsų techniką apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
 • Plačios žinios: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su įvairaus tipo kranais ir kitais sudėtingais mechanizmais. Gerai išmanome sudėtingas technologijas ir nedelsiant pritaikome reikiamą remontą.
 • Efektyvi pagalba: gebame padėti net tokiais atvejais, kai krano mechanizmai stipriai pažeisti.
 • Klientų pasitikėjimas: turime ilgametį klientų ratą. Džiaugiamės, kad mūsų teikiamos serviso paslaugos puikiai įvertinamos, o klientai mus renkasi vėl ir vėl.
 • Draugiškos kainos: Esame įsitikinę, kad industrinės, statybų ir kitiems darbams naudojamos įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė Jūsų sėkmei. Būtent todėl savo klientams suteikiame puikų rezultatą prieinamomis kainomis.
 • Operatyviai atliekami darbai: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad savo techniką galėtumėte naudoti be trikdžių ir Jūsų suplanuoti darbai nesustotų!

Susidūrę su problema, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs: Jūsų laukia profesionalus kranų remontas ir servisas Kaune. Įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą. Paskambinkite mums ir pakonsultuosime telefonu arba paskirsime vizitą profesionaliai industrinio krano diagnostikai ir remontui.:

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!