AdBlue remontas

Adblue

AdBlue remontas

Kas yra AdBlue remontas? Kiekviename moderniame dyzeliniame automobilyje yra įdiegta AdBlue sistema, atsakinga už kenksmingų azoto oksidų išmetimo į aplinką mažinimą. Paprastai tariant, AdBlue yra skystis, žinomas kaip vandeninis karbamido tirpalas. Automobilyje jis pilamas į specialų, atskirą bakelį ir transporto priemonės darbo metu tirpalas įpurškiamas į duslintuvą. Ten jis virsta amoniaku bei anglies dioksidu, vėliau, reaguodamas su azoto oksidais, virsta amoniaku ir reakcijos pabaigoje azoto oksidus paverčia į nekenksmingus azoto ir vandens garus.

Krovininių automobilių ir kito sunkiojo transporto eksploatuotojai AdBlue skystį naudoja jau seniai, tačiau AdBlue skysčio pritaikymas lengviesiems automobiliams yra dar gana nauja sritis. Įvairių tyrimų bei matavimų metu nustatyta, kad AdBlue dėka azoto oksidų išmetimas į aplinką gali sumažėti net iki 90 proc.

AdBlue sistemos gedimai ir remontas

Automobilių servise DIZRIDA atliekame visų  EURO 6 standartą atitinkančių transporto priemonių AdBlue sistemos remontą. Mūsų patirtis rodo, jog pagrindiniai šios mašinų dalies gedimai yra:

  • AdBlue skysčio nepanaudojimas.
  • Elektriniai, su AdBlue sistema susiję gedimai.
  • Užsikimšę purkštukai.
  • AdBlue sistemos siurblio gedimai.
  • Programavimo klaidos AdBlue sistemoje.

Visus šiuos ir su jais susijusius gedimus nustatyti galime profesionalios apžiūros metu. Atlikę diagnostiką DIZRIDA automobilių serviso meistrai pateikia gedimo šalinimo rekomendacijas ir gavę kliento patvirtinimą operatyviai atlieka su AdBlue sistema susijusius remonto darbus.

AdBlue remontas ir gedimų diagnostika DIZRIDA automobilių servise

AdBlue remontas - DIZRIDA, Kaunas

AdBlue remontas – DIZRIDA, Kaunas

Susidūrėte su AdBlue sistemos sutrikimais? O galbūt ieškote ir nerandate priežasties, kodėl pakito automobilio važiavimo kokybė? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią transporto priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės AdBlue sistemos remonto ir programavimo darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į mūsų automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.