DPF valymas, remontas

DPF

DPF remontas ir valymas

DPF (angl. Diesel Particulate Filter) raidžių kombinacija – tai tarptautinis dyzelino suodžių filtro trumpinys, tuo tarpu DPF valymas yra dyzelinio automobilio išmetimo sistemos remontas. Ši DIZRIDA automobilių servise atliekama paslauga jums aktuali pasidaro tuomet, kada jūsų transporto priemonėje šis filtras užsikemša.

DPF darbas yra filtruoti susidariusias suodžių daleles iš variklio išmetimo sistemos. Kai DPF filtro užsikimšimo lygis pasiekia itin aukštą ribą, automobilis apsipila balkšvais dūmais, sutrinka jo važiavimo kokybė. Pastebėjus šiuos požymius, svarbu nedelsti ir operatyviai atvykti į DIZRIDA servisą Kaune.

DPF filtro veiklos sutrikimo priežastys

Tarp pagrindinių DPF filtro gedimo priežasčių yra netinkama transporto priemonės priežiūra arba natūralus jos nusidėvėjimas. Dažniausiai pasitaikantys gedimo veiksniai yra:

  • Nekokybiško dyzelinio kuro naudojimas.
  • EGR vožtuvo gedimas.
  • Didelis nuvažiuotas automobilio kilometražas (rida).
  • Susidėvėjęs, senas DPF filtras.

DPF filtro remonto darbai

Atsižvelgiant į aukščiau pateiktas DPF filtro veiklos sutrikimo priežastis, DIZRIDA autoserviso komanda gali pasiūlyti keturis pagrindinius sprendimo būdus. Tai:

  • DPF filtro keitimo paslaugos.
  • DPF filtro mechaninio valymo paslaugos.
  • DPF filtro programinio valymo paslaugos.

Svarbu pažymėti, kad suremontavus DPF filtrą, ženkliai sumažės automobilio degalų sąnaudos. Taip pat, prailgės variklio ir turbinos tarnavimo laikas.

Pasiūlyti jūsų automobiliui tinkamiausią DPF filtro remonto sprendimą galime tik atlikę išsamią transporto priemonės diagnostiką.

DPF remontas ir valymas DIZRIDA automobilių servise

DPF valymas ir remontas - DIZRIDA, Kaunas

DPF valymas ir remontas – DIZRIDA, Kaunas

Susidūrėte su DPF filtro veiklos sutrikimu? O galbūt ieškote ir nerandate priežasties, kodėl sutriko automobilio važiavimo kokybė? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią transporto priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės DPF filtro remonto ir valymo darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į mūsų automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.