Elektrinės dalies remontas

Elektrinės dalies remontas

Elektronika yra viena svarbiausių šiuolaikinės transporto priemonės dalių. Atitinkamai, kokybiškai atliekamas elektrinės dalies remontas – viena svarbiausių modernaus ir patikimo automobilių serviso dalis.

Daugiau nei 20 metų darbo patirtį ir daugiau nei 30 darbuotojų komandą subūręs DIZRIDA autoservisas užtikrina, kad elektrinės dalies remontas bus atliktas itin kokybiškai ir per trumpą laiko tarpą.

DIZRIDA automobilių servise teikiamos šios elektrinės dalies remonto paslaugos:

  • Atliekama išsami transporto priemonių elektrinės dalies diagnostika ir klaidų šalinimas;
  • Nustatomos iš pašalinamos akumuliatorius iškrovimo problemos;
  • Autoelektrikas teikia įvairias elektrinės dalies remonto paslaugas: durų rakinimą, vidaus ir išorės apšvietimą, vidaus ir išorės ventiliatorius, langus, ir t.t.;
  • Automobilio stabilumo sistemų (ABS, ESP, DSC, ASC ir kt.) remontas;
  • Teikiamos variklio kompiuterio programavimo paslaugos (EGR, DPF, FAP ir kt.);
  • Ir kitos elektrinės dalies remonto paslaugos.

Kompiuterinė diagnostika

Ne paslaptis, kad sėkmingas gedimų šalinimas prasideda nuo teisingai atliktos diagnostikos. DIZRIDA automobilių servise naudojama moderni įranga seka transporto priemonių mechanizmų darbą ir perduoda informaciją kompiuteriui, kuriame ji yra išsaugoma. Diagnostikos įranga parodo gedimo kodus, tuo tarpu autoservise dirbantys meistrai analizuoja šią informaciją ir nustato tikslų transporto priemonės gedimą.

Natūralu, kad gedimo kodai klientams dažniausiai nieko nesako, todėl svarbu, kad kompiuterinė diagnostika būtų atliekama tik patyrusių meistrų. DIZRIDA specialistų komanda yra sukaupusi didelį žinių bagažą, todėl galime užtikrinti, kad teikiamų paslaugų kokybė bus nepriekaištinga.

Elektrinės dalies remontas DIZRIDA automobilių servise

Elektrinės dalies remontas - DIZRIDA, Kaunas

Elektrinės dalies remontas – DIZRIDA, Kaunas

Susidūrėte su elektrinės automobilio dalies sutrikimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime kompiuterinei diagnostikai ir atliksime aukščiausios kokybės elektrinės dalies remontą Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, gedimus pašalinsime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.