Elektrinės dalies remontas

Kompiuterinė diagnostika

Autoservise naudojama moderni įranga seka transporto priemonių mechanizmų darbą ir perduoda informaciją kompiuteriui, kuriame ji yra išsaugoma. Diagnostikos įranga parodo gedimo kodus, todėl autoservise dirbantys meistrai analizuoja šią informaciją, ir nustato transporto priemonių gedimus. Natūralu, kad gedimo kodai klientams dažniausiai nieko nesako, todėl svarbu, kad kompiuterinė diagnostika būtų atliekama patyrusių meistrų. Mūsų autoservise dirbantys specialistai turi sukaupę didelį žinių bagažą, todėl galite būti užtikrinti, kad teikiamų paslaugų kokybė bus tiesiog nepriekaištinga. Jei svarstote apie galimybę atlikti kompiuterinę diagnostiką, tiesiog kreipkitės į mus – mes pasirūpinsime, kad transporto priemonės gedimai būtų kuo greičiau nustatomi ir pašalinami.

Elektrinės dalies remontas

Šiuolaikinėse transporto priemonėse naudojama vis daugiau elektronikos elementų, todėl elektrinės dalies remontas tampa vis dažniau teikiama paslauga. Mūsų autoservise dirbantys meistrai turi sukaupę itin didelę darbo patirtį, todėl užtikrinama, kad darbai bus atliekami greitai ir kokybiškai.

Siūlomos šios elektrinės dalies remonto paslaugos:

  • Atliekama išsami transporto priemonių elektrinės dalies diagnostika ir klaidų šalinimas;
  • Nustatomos iš pašalinamos akumuliatorius iškrovimo problemos;
  • Autoelektrikas teikia įvairias elektrinės dalies remonto paslaugas, kurios apima durų rakinimą, vidaus ir išorės apšvietimą, vidaus ir išorės ventiliatorius, langus, ir t.t.;
  • Siūlomi automobilio stabilumo sistemų (ABS, ESP, DSC, ASC ir kt.) remontas;
  • Teikiamos variklio kompiuterio programavimo paslaugos (EGR, DPF, FAP ir kt.);
  • Taip pat teikiamos ir kitos paslaugos.

Jei susidurtumėte su tam tikrais transporto priemonės elektronikos gedimais, galite būti užtikrinti, kad jie bus pašalinami greitai ir sklandžiai. Elektrinės dalies remontas visada reikalauja ne tik specifinių žinių, bet taip pat ir atidumo, todėl mes pasirūpinsime, kad šių darbų atlikimas būtų kokybiškas ir nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų.