Elektrinės dalies remontas (autoelektrikas)

Elektrinės dalies remontas

 

Elektronika yra viena svarbiausių šiuolaikinės transporto priemonės dalių. Atitinkamai, kokybiškai atliekamas elektrinės dalies remontas – viena svarbiausių modernaus ir patikimo automobilių serviso dalis.

 

Daugiau nei 20 metų darbo patirtį ir daugiau nei 30 darbuotojų komandą subūręs DIZRIDA autoservisas užtikrina, kad elektrinės dalies remontas bus atliktas itin kokybiškai ir per trumpą laiko tarpą.

 

Autoelektrikai atlieka šias paslaugas:

 

  • Išsami transporto priemonių elektrinės dalies diagnostika ir klaidų šalinimas;
  • Nustatomos ir pašalinamos akumuliatorius iškrovimo problemos;
  • Autoelektrikas teikia įvairias elektrinės dalies remonto paslaugas (valdymo blokų remontą, variklio valdymo daviklių ir komponentų remontą, kuro sistemos ir turbinos valdymo komponentų remontą ir programavimą ir kt.);
  • Automobilio stabilumo sistemų (ABS, ESP, DSC, ASC ir kt.) remontas;
  • Teikiamos variklio kompiuterio programavimo paslaugos (EGR, DPF, FAP ir kt.);
  • Ir kitos elektrinės dalies remonto paslaugos.

 

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Kokiems automobiliams atliekame elektrinės dalies remontą?

 

Kasdien dirbame su skirtingų rūšių technika, teikiame elektrinės dalies remonto paslaugas lengviesiems, krovininiams automobiliams ir kitoms transporto priemonėms, todėl galime Jums padėti visais atvejais!

 

Kaune įsikūrusiame DIZRIDA automobilių servise atliekama išsami automobilių elektroninės dalies diagnostika, kurios metu naudojama tik originali, patikima, profesionali įranga. Sumani ir patyrusi mūsų serviso autoelektrikų komanda operatyviai atlieka visus reikiamus elektroninės sistemos instaliacijos ir remonto darbus: šiuolaikinės technologijos padeda aptikti klaidas ir pritaikyti efektyviausią sprendimą.

 

Kompiuterinė diagnostika

 

Ne paslaptis, kad sėkmingas gedimų šalinimas prasideda nuo teisingai atliktos diagnostikos. DIZRIDA automobilių servise naudojama moderni įranga seka transporto priemonių mechanizmų darbą ir perduoda informaciją kompiuteriui, kuriame ji yra išsaugoma. Diagnostikos įranga parodo gedimo kodus, tuo tarpu autoservise dirbantys meistrai analizuoja šią informaciją ir nustato tikslų transporto priemonės gedimą.

Natūralu, kad gedimo kodai klientams dažniausiai nieko nesako, todėl svarbu, kad kompiuterinė diagnostika būtų atliekama tik patyrusių meistrų. DIZRIDA specialistų komanda yra sukaupusi didelį žinių bagažą, todėl galime užtikrinti, kad teikiamų paslaugų kokybė bus nepriekaištinga.

 

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Elektrinės dalies remontas DIZRIDA automobilių servise

 

Elektrinės dalies remontas – DIZRIDA, Kaunas

Elektrinės dalies remontas – DIZRIDA, Kaunas

 

Susidūrėte su elektrinės automobilio dalies sutrikimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime kompiuterinei diagnostikai ir atliksime aukščiausios kokybės elektrinės dalies remontą Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, gedimus pašalinsime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.