Pažangus automobilio programavimas – neišimant variklio valdymo kompiuterio

Pažangus automobilio programavimas – neišimant variklio valdymo kompiuterio

Su kiekviena diena automobilio programavimas transporto priemonių remonto rinkoje darosi vis svarbesnis. Šių paslaugų paklausą ir poreikį lemia vis didesnę reikšmę automobilio veikimui turinti programinė jo dalis – variklio valdymo kompiuteris, tobulėjančios apsaugos, audio, video ir kitos sistemos. Suprasdami programavimo darbų svarbą bei nuolatinius pokyčius rinkoje, DIZRIDA komanda į darbą pasitelkia šiuo metu vieną moderniausių darbo įrankių – FLEX MASTER sistemą. Jos dėka šiandien variklio ir kitus programavimo darbus galime atlikti net neišėmę ir neatidarę Jūsų automobilio valdymo kompiuterio. Taip galima užtikrinti ne tik greitą paslaugų suteikimą, bet ir visiškai sumažinti kompiuterio pažeidimo ar pakitimo riziką.

Automobilio programavimas DIZRIDA servise

 

Automobilio programavimas - DIZRIDA Kaune Susidūrus su automobilio programavimo klausimais neskubėkite išiminėti ar atidarinėti variklio valdymo kompiuterio. Patyrusi, profesionali DIZRIDA automobilių serviso komanda, pasitelkusi rinkoje pažangiausią variklio valdymo programavimo sistemą Jūsų klausimus išspręs neatidarius ir nepažeidusi originalių kompiuterio savybių. Gedimai, klaidos ar kiti programavimo klausimai bus pašalinti greitai, saugiai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA dyzelinių automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Atsakysime į visus Jums kylančius klausimus bei išspręsime Jūsų dyzelinio automobilio problemas.

 

Programavimas su FLEX MASTER įrankiais

 

DIZRIDA automobilių servise naudojama FLEX programavimo sistema – tai inovatyvus įrankis, sukurtas specialiai modernių automobilių servisų poreikiams atitikti. FLEX gali dirbti su visais naujausiais automobilių tiuningo, remonto ir diagnostikos rinkos pokyčiais bei naujausių automobilių gedimo problemomis. Pažangios sistemos dėka DIZRIDA komanda gali kokybiškai ir greitai atlikti ne tik variklio kompiuterio, bet ir transmisijos, apsaugos bei audio ir video sistemų programavimo darbus.

Nors FLEX sistema turi ilgą sąrašą privalumų bei išskirtinumų, pagrindinis jų – variklio kompiuterį sistema leidžia programuoti jo neatidarant. Naujos kartos, kelerių metų senumo automobiliuose programavimo darbai gali būti atliekami jo net neišimant. Tokiu būdu darbai atliekami saugiau ir greičiau, nelieka rizikos, jog atidarius kompiuterį jis bus mechaniškai pažeistas, sudrėks ar kitaip pakeis savo originalius parametrus.

Dar vienas svarbus FLEX privalumas – itin didelė automobilių duombazė bei nuolatinė tarptautinių specialistų suteikiama techninė pagalba. Jos dėka DIZRIDA automobilių serviso komanda galės išspręsti ir pačius sudėtingiausias, vienetinius programavimo rebusus.

Sistema leidžia dirbti su lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, žemės ūkio ir kita sunkiąja technika.

FLEX programavimo įrankiai:

 

Kada reikalingas automobilio programavimas?

 

Priežasčių, dėl kurių kyla automobilio programavimo darbų poreikis šiandien yra be galo daug. Tai gali būti tiek sutrikęs transporto priemonės apsaugos sistemos darbas, klaidos audio ir video sistemose, transmisijoje. Vis dėlto, dažniausiai klientai kreipiasi dėl variklio valdymo programavimo darbų, tarp kurių galime išskirti:

  • EGR vožtuvo išjungimo paslaugas. EGR vožtuvo paskirtis – išmetamųjų dujų recirkuliacija į įsiurbimo sistemą, tačiau ilgainiui ant vožtuvo ir įsiurbimo kolektoriaus sienelių ima kauptis suodžiai, kurie sukelia įvairius pažeidimus: užkemša DPF filtrus, padidina dūmingą, lemia krentančią variklio galią. Atitinkamai, ir išaugusias kuro sąnaudas bei suprastėjusį automobilio darbą. Programavimo sistemos pagalba galime išspręsti visas šias problemas.
  • DPF / FAP išjungimo paslaugas. Jos atliekamos susidūrus su tokioms problemoms kaip automobilio galios sumažėjimas, kuro sąnaudų padidėjimas, atsiradus šviesios spalvos išmetamajam dūmui. Susisiekus su DIZRIDA programavimo komanda, galėsite būti ramūs, kad šios problemos bus pašalintos greitai ir patikimai.
  • Įsiurbimo sklendžių išjungimo paslauga. Šio tipo programavimo paslaugos reikalingas tada, kai diagnostikos metu identifikuojamos variklio klaidos.
  • Gesinimo sklendės išprogramavimo paslauga.
  • AdBlue / SCR / NOX išjungimo paslauga. Atliekama lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams bei traktoriams. Išjungus AdBlue sistemą, nebereikia pilti AdBlue skysčio, o transporto priemonė nebeskaičiuoja galimų užvedimų skaičiaus ar darbo valandų / kilometrų.
  • START-STOP funkcijos išjungimo paslauga.
  • Kitos paslaugos. Automobilio valdymo programavimas gali būti atliekamas ir tokiais atvejais, kai siekiama išjungti greičio limito ar klaidų funkcijas, kitas su programavimu susijusias, Jums aktualias problemas.

 

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mus Facebook paskyroje.

No Comments

Post A Comment