Kodėl dyzelinis automobilis… 5 GOOGLE dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl dyzelinis automobilis - DIZRIDA

Kodėl dyzelinis automobilis… 5 GOOGLE dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl dyzelinis automobilis… Tai frazė, kurią į GOOGLE paiešką vesti skuba su dyzelinės transporto priemonės sutrikimu susidūrę vairuotojai. Dėl šios priežasties, surinkome 5 dažniausiai jūsų užduodamus klausimus bei pasitaikančius dyzelinių automobilių gedimus ir pateikiame glaustus atsakymus į juos.

1) Kodėl dyzelinis automobilis… DŪMINA?

Padidėjęs juodų, iš dyzelinio automobilio einančių dūmų kiekis įprastai reiškia duslintuve susikaupusius nesudegusius suodžius. Dažniausiai ši problema atsiranda automobilį eksploatuojant tik miesto teritorijoje. Kitaip tariant, važiuojant žemu, monotonišku greičiu.

Jei taip nutiko ir jūsų atveju – užteks keletą kartų stipriau spustelėti greičio pedalą, ar vietoje pagazuoti. Vis dėlto, jei problema nedingsta, nedelskite susisiekti su DIZRIDA serviso komanda. Padidėjusio dūmingumo priežasčių gali būti ir daugiau!

2) Kodėl dyzelinis automobilis… META MĖLYNĄ DŪMĄ?

Pasirodę mėlyni dūmai gali signalizuoti apie įskilusius ar kitaip pažeistus kuro purkštukus, susidėvėjusius variklio žiedus, išdilusius cilindrus, deformuotas vožtuvų gumeles ar netgi turbinos gedimą. Tai rimtas gedimo indikatorius, kurį pastebėjus reikėtų skubėti atlikti profesionalią automobilio diagnostiką. Tik tokiu būdu pavyks įvardinti tikslią gedimo priežastį ir ją pašalinti.

3) Kodėl dyzelinis automobilis… TRUKČIOJA?

Dažniausiai pasitaikanti priežastis – sutrikęs oro srauto matuoklio darbas. Vis dėlto, prieš pradedant remonto darbus, būtina atlikti diagnostiką ir įsitikinti, ar spėjimai pasitvirtino.

4) Kodėl dyzelinis automobilis… META BALTĄ DŪMĄ?

Kaip ir pasirodžius mėlynos spalvos dūmui, pastebėjus baltus dūmus reikėtų sunerimti. Tai gali signalizuoti variklio gedimus, dažniausiai – pradegusią arba trūkusią tarpinę. Pastebėjus juos rekomenduojame skubėti atlikti automobilio diagnostiką.

5) Kodėl dyzelinis automobilis… NESIKURIA?

Priežasčių, kodėl nesikuria automobilis gali būti daug ir dažniausiai jos išryškėja šaltuoju metų periodu. Tarp pagrindinių:

  • nepakankamai įkrautas, per senas ar per mažai galios turintis akumuliatorius;
  • sutrikęs generatoriaus darbas;
  • starterio gedimas;
  • užsikimšę DPF filtrai;
  • sutrikusi kuro sistemos veikla;
  • susidėvėjusios kaitinimo žvakės;
  • užsikimšę kuro filtrai;
  • kita.

Svarbu prisiminti, jog visų šių automobilio elementų patikrą rekomenduojama atlikti kasmet prieš prasidedant žiemos sezonui. Išsprendus visas pastebėtas kuro, elektros ir kitų susijusių sistemų problemas galėsite būti ramūs, kad net ir prie didžiųjų šalčių, automobilis kursis lengvai.

Daugiau informacijos apie priežastis, kodėl gali neužsivesti jūsų dyzelinis automobilis, ir sprendimo būdus joms, galite skaityti ČIA.

Dyzelinio automobilio diagnostika ir remontas – DIZRIDA

Dyzelinių automobilių servisas Kaune - DIZRIDA.

Susidūrėte su vienu iš aukščiau aprašytų klausimų? Susisiekite su DIZRIDA dyzelinių automobilių serviso komanda. Rinkoje pažangiausios įrangos bei daugiau nei 20 metų patirtį turinčios komandos dėka atliksime tikslią jūsų transporto priemonės problemų diagnostiką, gedimo priežastis pašalinsime greitai ir profesionaliai.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.


Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment