Kodėl DIZRIDA: kuro purkštukų patikra ir remontas su BOSCH stendais

Kuro purkštukų patikra DIZRIDOJE

Kodėl DIZRIDA: kuro purkštukų patikra ir remontas su BOSCH stendais

Sparčiai tobulėjant automobilių sistemoms, pakitimų neišvengė ir degalų tiekimo bei įpurškimo dalys. Kuro sistemoje primityvius purkštukus pakeitė išmanesni bei elektronika valdomi jų įpėdiniai. Vis dėlto, išmanesnės dalys sąlygoja ir didesnį spektrą sudėtingesnių gedimų rizikų. Šiandien, norint patikrinti ir kokybiškai išspręsti purkštukų gedimus, būtina moderni ir itin tiksli įranga. DIZRIDA servise kuro purkštukų patikra ir remontas atliekami pasitelkiant šiuo metu rinkoje pažangiausią stendą – BOSCH EPS 815. Kviečiame susipažinti su šio stendo atveriamomis patikros bei remonto galimybėmis.

Pažangiausia purkštukų patikros ir remonto įranga

Įvairių darbų atlikimui DIZRIDA automobilių servise naudojame pažangią ir efektyvią BOSCH įrangą bei preciziškai vadovaujamės šios įmonės metodologija. Tiesa, iš visos mūsų naudojamos įrangos savo techninių sprendimų pažangumu bei tikslumu iš visų įrenginių išsiskiria retai dar Lietuvoje kur sutinkamas BOSCH EPS 815 stendas. Tai kuro purkštukų diagnostikai ir remontui naudojamas įrenginys, leidžiantis patikrinti tiek BOSCH elektromagnetinius ir pjezoelektrinius purkštukus, tiek kitų gamintojų, tokių kaip DENSO, DELPHI, SIEMENS/CONTINENTAL kuro Kuro purkštukų patikrapurkštukus.

DIZRIDA komandos naudojamas BOSCH stendas yra sujungtas su pagrindine BOSCH duomenų baze, todėl gali garantuoti visišką darbų tikslumą ir eliminuoti bet kokią žmogiškosios klaidos tikimybę. Atitinkamai, stendas užtikrina ne tik aukščiausią darbų kokybę, bet ir darbų greitį, nes jūsų purkštukų nereikia vežti kitur – jie yra patikrinami mūsų serviso laboratorijoje. O esant poreikiui – čia ir suremontuojami. Šie veiksniai lemia, jog purkštukų remonto darbus atliekame vos per vieną dieną.

Tiesa, dėl aukščiausios kokybės įrangos ir profesionalios, didelę darbo patirtį turinčios meistrų komandos neabejojame DIZRIDA serviso darbų kokybę, todėl kuro purkštukams teikiame net 12 mėnesių garantiją.

DIZRIDA atliekamos kuro purkštukų remonto paslaugos

Mūsų automobilių serviso komanda suteikia beveik visų tipų ir gamintojų purkštukų remonto bei keitimo paslaugas. Tai:

  • Common Rail purkštukų remontas ir diagnostika. Paslaugos atliekamos BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS/CONTINENTAL gamintojų kuro purkštukams.
  • Traktorių purkštukų remontas ir diagnostika. Paslaugos atliekamos BOSCH, DENSO, STANADYNE, DELPHI, PERKINS ir SIEMENS gamintojų kuro purkštukams.
  • Krovininių automobilių purkštukų patikra ir remontas.
  • Common Rail, Pumpe Dusse (CR, PDE, UIS) purkštukų diagnostika ir remontas.
  • Kuro purkštukų reguliavimas pagal gamintojų nustatytus normatyvus.
  • Kuro purkštukų kodavimo (DELPHI C2I, C3I, DENSO ir BOSCH IMA) paslauga.

Kuro purkštukų patikra ir remontas DIZRIDA automobilių servise

Dyzeliniai automobiliai - DIZRIDA autoservisasSusidūrėte su kuro purkštukų veiklos sutrikimu? O galbūt ieškote priežasties, kodėl sutriko jūsų transporto priemonės darbas? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment