Kuro purkštukų patikra, remontas, valymas – kada ir kur atlikti?

Kuro purkštukų patikra, remontas, valymas – kada ir kur atlikti?

Tinkamai eksploatuojamo ir prižiūrimo automobilio kuro purkštukai kokybiškai veikti turėtų bent 200 tūkst. km. Tiesa, dėl žemos kokybės kuro ir nešvarumų, besikaupiančių transporto priemonės kuro bake, šios dalys gali susidėvėti ir kur kas greičiau. DIZRIDA komanda primena, jog kuro purkštukų patikra turėtų būti atlikta vos pastebėjus pirmuosius kuro purkštukų gedimus signalizuojančius ženklus.

Susidūrėte su kuro purkštukų veiklos sutrikimu? Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Kada reikalinga kuro purkštukų patikra?

Atsiradus kuro purkštukų gedimams sutriks visas jūsų automobilio variklio darbas. Ignoruojant pirmines problemas vėliau teks susidurti su dar rimtesniais ir daugiau išlaidų reikalaujančiais variklio gedimais. Taigi, jei pastebite bent vieną iš žemiau nurodytų automobilio sutrikimų – atėjo laikas tikrinti purkštukus. Kuro purkštukų patikra

  • Sunkiai užsiveda automobilio variklis. Transporto priemonės užvedimo problemas gali lemti daugybė priežasčių. Vis dėlto, jei žinote, kad automobilio bakas yra pripildytas, starteris sukasi, o akumuliatorius pakrautas, tuomet didelė tikimybė, jog susiduriate su kuro purkštukų gedimais.
  • Salone sklinda degalų kvapas. Kuro purkštukams susidėvėjus arbe sugedus, iš jų gali pradėti tekėti kuras. Dėl šios priežasties automobilio salone pasklis degalų kvapas.
  • Padidėjusios kuro sąnaudos. Dėl sudilusių arba užsikimšusių kuro purkštukų reikalingas degalų kiekis neįpurškiamas į variklio cilindrą. Varikliui negavus reikiamo kiekio degalų siunčiamas signalas padidinti jų tiekimą.
  • Padidėjusi variklio vibracija. Užsikimšus kuro purkštukams, negaunamas tolygus kuro padavimas. Dėl šios priežasties akimirkai variklis gali neužsidegti, o tai lems jo trūkčiojimą arba vibraciją.
  • Užsidegusi indikatoriaus lemputė. Variklio skydelyje įsižiebusi lemputė „Patikrinkite variklį“ yra aiškus indikatorius, jog susiduriate su problema. Kadangi ši lemputė gali signalizuoti apie įvairius gedimus, rekomenduojama atlikti automobilio diagnostiką ir išsiaiškinti pagrindinę priežastį. Vienas iš tikėtinų variantų – purkštukų gedimas.

Pažangiausi purkštukų patikros metodai

Dyzeliniai automobiliai - DIZRIDA autoservisas

DIZRIDA – BOSCH DIESEL SERVICE dyzelinių kuro sistemų remonto specialistai. Vadovaudamiesi preciziška BOSCH metodologija bei naudodami pažangiausias technologijas savo klientams suteikiame itin tikslią kuro purkštukų patikrą ir susidėvėjusių purkštukų remontą.

  • Darbų trukmė ir eiga. Įprastai su kuro purkštukais susiję remonto darbai atliekami per vieną dieną. Visgi, laikas gali nežymiai kisti priklausomai nuo transporto priemonės būklės ir darbų sudėtingumo. Kuro purkštukų remonto darbai DIZRIDA servise vyksta keliais etapais. Pirmiausia kuro purkštukai patikrinami moderniame BOSCH stende. Vėliau, esant kliento poreikiui, pagal stendo ataskaitos duomenis pradedami remonto darbai – purkštukų išmontavimas, jų valymas ultragarsinėje plovykloje bei netvarkingų ir pakartotinai nenaudojamų dalių pakeitimas naujomis gamyklinėmis detalėmis. Vienas iš paskutinių remonto etapų yra purkštukų surinkimas. Tai didelio kruopštumo ir specialios įrangos reikalaujantis procesas, kuriame itin svarbi švara. Jei purkštukų elementai susidurs su nešvarumais, nebus užtikrintas ilgas bei kokybiškas atnaujintų dalių veikimas.
  • Darbų garantija. Galiausiai, naudojant specialius stendus kuro purkštukai yra ištestuojami. Po kokybiškai atliktų restauravimo darbų, tinkamai prižiūrimi kuro purkštukai turėtų veikti apie 200 tūkst. km. Dėl šios priežasties DIZRIDA servise atliktiems kuro purkštukų remonto darbams suteikiame 12 mėn. garantija.

Ką pasirinkti – purkštukų remontas ar keitimas naujais?

Neretai iškyla klausimas – keisti ar remontuoti kuro purkštukus? Pirmiausia reikėtų apsilankyti specializuotame servise ir atlikti kuro purkštukų patikrą. Naujausios technologijos padės nustatyti, ar purkštukus verta remontuoti, ar atėjo laikas juos keisti naujais.

Dažna klaida, kurią daro automobilių savininkai – panaudotų kuro purkštukų įsigijimas nepasitarus su meistru. Neretai įsigijus tokius purkštukus paaiškėja, jog šie nėra pilnai veikiantys ar yra įveikę dar didesnį kilometražą nei jūsų esamieji.

Kuro purkštukų patikra ir remontas DIZRIDA automobilių servise

Susidūrėte su kuro purkštukų veiklos sutrikimu? O galbūt ieškote priežasties, kodėl sutriko jūsų transporto priemonės darbas? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

 

No Comments

Post A Comment