Kuro siurblių remontas Kaune: 6 požymiai, jog laikas jį atlikti

Kuro siurblių remontas - DIZRIDA

Kuro siurblių remontas Kaune: 6 požymiai, jog laikas jį atlikti

Kuro siurblių remontas Kaune – tema, su kuria susiduria toli gražu ne kiekvienas dyzelinio automobilio valdytojas. Nepaisant to, kad kuro siurbliai įprastai genda retai, svarbu žinoti, jog susidūrus su gedimu reikėtų nedelsti ir į skubėti į profesionalų dyzelinių automobilių servisą.  Kuro siurblių remontas yra viena sudėtingiausių procedūrų, reikalaujanti ne tik aukštos klasės specialistų, bet ir profesionalios įrangos.

DIZRIDA specialistų komanda kviečia susipažinti su automobilio signalais, galinčiais įspėti apie kuro siurblių gedimus.

  • Sunku užvesti automobilį

Ko gero žinote, jog kuro siurblys atsakingas už tinkamą kuro kiekio padavimą į variklį reikiamu laiku. Dėl šios priežasties, susidūrus su gedimu, siurblys reguliariai varikliui nebetiekia kuro, o tai lemia, jog automobilį taps sunku užvesti arba jis nebeužsives išvis.

  • Užvestas automobilis gęsta

Užvedus variklį ir nuspaudus akseleratoriaus pedalą, automobilis gęsta? Šios problemos priežastimi taip pat gali tapti netinkamai veikiantis kuro siurblys. Tiesa, automobilis gesti gali ir dėl turbinos arba kuro slėgio reguliatoriaus gedimų.

  • Veikdamas tuščia eiga automobilis vibruoja arba trūkčioja

Vienkartinis trūkčiojimas arba vibravimas įprastai nėra problema, tačiau, jei tai kartojasi pakankamai dažnai – atkreipkite dėmesį. Automobilio vibraciją įprastai lemia kuro sistemos problemos: kuro siurblio gedimai, užsikimšę arba nusidėvėję kuro purkštukai, nusidėvėjusios uždegimo žvakės arba užsikimšęs degalų filtras.

  • Dūmų kamuoliai iš automobilio

Apie kuro siurblių problemas jums pranešti gali iš automobilio besiveržiantys pačių įvairiausių spalvų dūmai. Balti dūmai įprastai pasirodo dėl ne laiku paduoto kuro, juodi dūmai išsiveržti gali dėl oro trūkumo arba paduoto pernelyg didelio kuro kiekio, o mėlyni dūmai pasirodo dėl nesudegusio kuro.

  • Padidėjęs kuro sunaudojimas

Dėl netinkamo kuro kiekio padavimo į variklį, kuro sąnaudos jūsų automobilyje gali išaugti net iki 30 proc.! Tiesa, kuro sąnaudų padidėjimą gali lemti ir kitos priežastys. Pavyzdžiui, kuro purkštukų gedimai, turbinos problemos ar automobilyje esančių filtrų nusidėvėjimas.

  • Iš automobilio sklinda pašaliniai garsai

Tinkamai veikiantis kuro siurblys dirba pakankamai tyliai, todėl jei važiuodami automobiliu girdite pašalinius garsus, sklindančius iš kuro siurblio – laikas patikrinti šią sistemos dalį. Įprastai susidūrus su šios automobilio dalies problemomis iš automobilio girdėsite sklindant keistą, spragsėjimą primenantį garsą.

Kuro siurblių remontas - DIZRIDA

Kuro siurblių remontas Kaune – DIZRIDA automobilių servise

Susidūrus su kuro siurblio remonto klausimais, nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Patyrusi, profesionali DIZRIDA automobilių serviso komanda, pasitelkusi rinkoje pažangiausią įrangą jūsų automobilio klausimus išspręs greitai ir kokybiškai.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA dyzelinių automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus bei išspręsime jūsų dyzelinio automobilio problemas.

Daugiau serviso naujienų ar naudingų patarimų sekite mūsų FACEBOOK paskyroje ČIA.

No Comments

Post A Comment