Kuro siurblių remontas: viskas, ką turite žinoti

Dyzeliniai automobiliai - DIZRIDA autoservisas

Kuro siurblių remontas: viskas, ką turite žinoti

Kuro siurblių remontas – gana reta prievolė transporto priemonių valdytojams, tačiau dėl netinkamo automobilio eksploatavimo arba natūralaus jo susidėvėjimo, vairuotojai gali susidurti ir su jos gedimu. DIZRIDA komanda dalijasi informacija, kurią turite žinoti apie dyzelinių kuro siurblių remontą.

Kas yra kuro siurblys ir kam jis naudojamas?

Kuro siurblys yra viena pagrindinių kuro įpurškimo sistemos dalių, sudaryta iš stūmoklio ir nedidelio cilindro. Šių automobilių dalių paskirtis – reguliuoti tinkamą kuro kiekio padavimą į variklį tiksliu laiku. Kuro siurblio problemos bei gedimas gali neigiamai paveikti viso motoro veikimą ir techninę automobilio būklę.

Kuro siurblių gedimo priežastys

Automobilio kuro siurblių gedimo priežasčių gali būti pačių įvairiausių, tačiau, nepaisant natūralaus nusidėvėjimo, dažniausiai jie kyla dėl trijų pagrindinių veiksnių – netinkamų elektros jungčių, užsiteršusios kuro sistemos arba prastos kokybės kuro.

1) Netinkamos elektros jungtys

Viena iš dažniausiai pasitaikančių gedimo priežasčių yra netinkamos elektros jungtys. Kuro siurblio gedimą gali lemti pernelyg laisvos, nepakankamai įžemintos arba nepakankamą tiekimo įtampą išlaikančio jungtys.

2) Užsiteršusi kuro sistema

Jei pastebėjote, kad automobilis praranda trauką ar galią, pasižymi prastesnėmis nei įprasta dinaminėmis savybėmis ar sunkiai besikuriančiu varikliu, tikėtina, kad susidūrėte su užsiteršusios kuro sistemos problema. Laiku jos neišvalius, kuro sistema ir ją sudarančios dalys pradės kimštis. Viena iš jų – kuro siurblys.

3) Kuras automobilyje

Tiesiogiai kuro siurblio darbą veikiantis veiksnys – į automobilį pilamo kuro kokybė. Kartu su nekokybišku kuru į automobilį patenka daugybė šiukšlių, kurios gadina skirtingas automobilio dalis, tarp jų ir kuro siurblį. Kita svarbi priežastis, dėl kurios neretai genda kuro siurbliai – nuolatinis važinėjimas žemu kuro lygiu. Taip skatinamas variklio perkaitimas, kuris vėliau gali lemti ir siurblio gedimą.

Rinkitės kokybišką remontą

Kuro siurblių remonto paslaugos teikiamos daugelyje automobilių servisų, tačiau nekokybiškai atliktas šių automobilio dalių remontas ne tik nepanaikina esamos problemos, tačiau gali neigiamai paveikti ir automobilio variklio darbą. Dėl šios priežasties, norėdami išvengti didelių papildomų rūpesčių ateityje, kuro siurblių remontui turite skirti ypatingai didelį dėmesį. Remontas turi būti atliktas itin kruopščiai bei tiksliai, naudojant tam skirtą aukštos kokybės įrangą ir detales.

Kuro siurblių remontas – autoservise DIZRIDA

 

Kuro siurblių remontas - DIZRIDA

Susidūrę su kuro siurblio gedimu, nedvejokite susisiekite su DIZRIDA dyzelinių automobilių serviso komanda. Greta aukštos serviso meistrų kompetencijos, kuro siurblių remontas DIZRIDA atliekamas naudojant tik rinkoje pažangiausią įrangą. Dėl šios priežasties, klientai visada gali tikėtis paties geriausio, ilgaamžiško rezultato. Atliekant darbus į pagalbą pasitelkiamas rinkoje moderniausias BOSCH EPS 815 stendas, kuris garantuoja, kad remonto procesai vyks itin tiksliai ir kokybiškai.

Susisiekite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykite į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.


Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment