Kuro purkštukų remontas: viskas, ką turite žinoti

Kuro purkštukų remontas - DIZRIDA

Kuro purkštukų remontas: viskas, ką turite žinoti

Prieš keletą dešimtmečių dyzelinių transporto priemonių karbiuratorių pakeitus elektroninei degalų įpurškimo sistemai, ypatingą svarbą automobiliuose įgavo kuro purkštukai. Visgi, kaip ir kiekviena detalė, ši taip pat netarnauja amžinai. Kuro purkštukų remontas gali būti reikalingas dėl natūralaus jų nusidėvėjimo arba nekokybiškų kitų automobilio elementų.

Kas sukelia kuro purkštukų gedimus?

Dažniausiai kuro purkštukų gedimus lemia dvi priežastys. Tai nekokybiškai kuras bei nekokybiškos variklio dalys. Nenuostabu, jog kiekvienas norime sutaupyti, tačiau, kartais taupydami galime patirti tik dar daugiau išlaidų. Nekokybiškame ir pigiame dyzeliniame kure daug daugiau kenksmingų sieros junginių, dėl kurių kuro purkštukai užsikemša kur kas greičiau. Tuo tarpu, nekokybiškos detalės ir prasta automobilio priežiūra gerokai trumpina kilometražą, kurį galėtumėte įveikti su tinkamai prižiūrimais naujaisiais purkštukais.

Signalai, rodantys, kad atėjo laikas tikrinti purkštukus

Jei nežinote, kokie gedimai gali signalizuoti užsikimšusius arba sugedusius kuro purkštukus, pateikiame jums 5 dažniausias pasitaikančias problemas. Nepamirškite, jog uždelstas problemos sprendimas gali tapti dar didesnių automobilio gedimų priežastimi.

–  Sunkiai užsivedantis automobilis

Įsėdate į automobilį, sukate raktelį, tačiau iš pirmo karto jo užvesti nepavyksta? Dideli šansai, jog susidūrėte būtent su kuro purkštukų problema. Žinoma, sunkiai užsivesti automobilis gali ir dėl kitų priežasčių – kuro trūkumo, išsikrovusio akumuliatoriaus. Vis dėlto, jei esate tikras, kad neseniai pripildėte baką, o automobilio akumuliatorius yra pilnai pakrautas, tuomet laikas pasitikrinti purkštukus.

– Degalų kvapas salone

Kuro purkštukams neužsidarant iki galo, kuras lieka nesudegintas. Dėl šios priežasties automobilio salone jusite degalų kvapą. Susidūrę su šia problema patikrinkite, ar ant kuro purkštukų nėra degalų pratekėjimo. Jei pamatysite kuro žymių, jūsų automobilio kuro purkštukas susidėvėjo ir atėjo laikas jį keisti.

– Padidėjusios kuro sąnaudos

Sutrikusį kuro tiekimą gali lemti užsikimšę kuro purkštukai. Jei variklis negaus tinkamo degalų kiekio, bus siunčiamas signalas purkštukas, kad jie tiektų daugiau kuro.

– Variklio vibracija

Varikliui darbo metu gaunant nevienodą degalų kiekį, akimirkos dalelytėmis jis gali ir neužsidegti. Tai lems variklio trūkčiojimą arba vibraciją. Jei purkštukai tik užsikimšę, gali užtekti juos išvalyti. Visgi, jei problema sudėtingesnė, gali tekti juos keisti į naujus.

– Užsidegusi indikatoriaus lemputė

Jei važiuodami automobiliu pastebite, jog įsižiebė indikatorius „Patikrinkite variklį“, gali būti, jog susiduriate su kuro purkštukų problemomis. Siekiant kuo greičiau išsiaiškinti kokia problema ištiko jūsų automobilį, rekomenduojame apsilankyti DIZRIDA automobilių servise ir atlikti patikimą automobilio diagnostiką.

Kuro purkštukų remontas servise DIZRIDA

 

Kuro purkštukų remontas - DIZRIDA

Jei susiduriate su bent viena iš aukščiau išvardintų problemų, savo automobilio patikrą patikėkite DIZRIDA komandai. Į darbą pasitelkiame ne tik daugiau nei 20 metų siekiančią patirtį, bet ir rinkoje moderniausią diagnostikos bei remonto įrangą. Na, o daugiau nei 30 specialistų komanda užtikrins, kad remonto ir apžiūros darbai bus padaryti išskirtinai greitai.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment