4 taisyklės, kaip išvengti žemės ūkio technikos gedimų darbymečiu

Žemės ūkio technikos remontas

4 taisyklės, kaip išvengti žemės ūkio technikos gedimų darbymečiu

Dirbantieji žemės ūkyje žino, jog žemės ūkio technikos gedimai vėlyvą vasarą arba ankstyvą rudenį neša didžiules problemas. Susidūrus su technikos gedimais šiuo laikotarpiu teks ne tik mokėti už remontą, tačiau kartu privalėsite stabdyti kritiškai svarbius žemės ūkio darbus. Jei norite išvengti netikėtumų ir užsitikrinti kokybišką įrangos darbą, vadovaukitės žemiau pateiktomis elementariomis, tačiau savo veiksmingumą praktikoje įrodžiusiomis taisyklėmis.

1) Įvertinkite kokybiško kuro ir alyvos svarbą

Kaip ir likusiųjų transporto priemonių, žemės ūkio technikos gedimus YPATINGAI dažnai lemia nekokybiškas kuras bei žemos kokybės alyva. Nors sutaupyti siekiame kiekvienas, tikrai nerekomenduojame tai daryti transporto priemonės sistemų sąskaita. Pildami nekokybiškus skysčius stipriai sutrumpinti variklio bei kuro sistemos tarnavimo laiką, tokiu būdu sukurdami tik dar didesnių išlaidų riziką. Kitaip tariant – nereikšmingas sutaupymas ateityje kainuos kur kas daugiau.

2) Nepamirškite kuro ir elektros sistemų

Tai punktas, apie kurį susimąstome tik nutikus problemai. Kiekvieną vasarą, intensyviuoju žemės ūkio sezonu, sulaukiama gana nemažai pranešimų dėl užsidegusių kombainų ar kitos žemės ūkio įrangos. Dažniausiai šie prietaisai užsidega dėl netvarkingos kuro tiekimo arba elektros sistemos ir tai ypač aktualu jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojančioms žemės ūkio priemonėms. Dėl šios priežasties raginame nelaukti, kol su problema susidursite praktikoje ir prieš pradedant kiekvieną sezoną patikrinti, ar ant besisukančių dalių nėra apsiviniojusių šiaudų, ar tvarkingai veikia ir niekur degalų nepraleidžia kuro sistema, ar tvarkingos elektros jungtys bei laidai, ar į besisukančius mechanizmus iš aplinkos nėra patekusių pašalinių, kietų objektų. Dėl šios priežasties variklius rekomenduojame apsaugoti nuimamais metaliniais skydeliais arba sieteliais. Atitinkamai, rekomenduojame reguliariai valyti dulkes bei kitus susikaupusius nešvarumus nuo variklio.

3) Vadovaukitės tik savosios technikos gamintojo rekomendacijomis

Kita priežastis, lemianti technikos gedimus – gamintojų rekomendacijų nesilaikymas. Vis dar pasitaiko situacijų, kai ilgą darbo patirtį turintys žemės ūkio darbuotojai pradeda dirbti su nauja technika, tačiau visus technikos aptarnavimo darbus atlieka pagal įpratimą. Nereikėtų pamiršti, jog skirtingų technikos gamintojų aptarnavimo darbai gali kiek skirtis, todėl, siekiant išvengti gedimų, būtina vadovautis technikos naudojimo instrukcijomis.

4) Atlikite reguliarią technikos patikrą

Bene dažniausia žemės ūkio technikos gedimų priežastis yra per menkas techninis įrangos aptarnavimas. Suprantame, jog darbų įkarštyje norima kuo greičiau atlikti pagrindinius darbus, todėl technikos patikra neretai lieka antrame plane. Visgi svarbu atminti, jog sugedus technikai darbus gali tekti stabdyti ne pusvalandžiui ar valandai, o net kelioms dienoms.

Dėl šios priežasties, rekomenduojame bent kartą per dvi savaites, o intensyviuoju sezonu ir dažniau patikrinti tepalo, aušinimo skysčio, stabdžių skysčio lygį, įvertinti vairo būklę, apžiūrėti ratus. O pastebėjus pirmuosius technikos sutrikimus, nelaukite kol susidursite su rimtomis problemomis ir kuo greičiau skubėkite į DIZRIDA dyzelinių transporto priemonių servisą.

Žemės ūkio technikos remontas DIZRIDA automobilių servise

Žemės ūkio technikos remontasSusidūrėte su realiais žemės ūkio technikos darbo sutrikimais ar akivaizdžiais gedimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, atliksime išsamią jūsų darbo priemonės diagnostiką ir aukščiausios kokybės remonto darbus Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment