Oro įsiurbimo sistemos remontas – kada jis reikalingas?

Įsiurbimo sistemos remontas - DIZRIDA

Oro įsiurbimo sistemos remontas – kada jis reikalingas?

Netinkamai veikianti oro įsiurbimo sistema gali užteršti variklį ir tapti sudėtingų jo gedimų priežastimi. Dėl šios priežasties oro įsiurbimo sistemos remontas turi būti atliktas vos pastebėjus pirmuosius sistemos sutrikimo požymius. Ar žinote, kokie jie? Apie tai šiandien pasakoja DIZRIDA komanda!

#1 – Variklis dirba netolygiai

Atsiradus įtrūkimui arba nuotėkiui įsiurbimo kolektoriuje, bus tiekiamas nepakankamas, arba atvirkščiai, perteklinis oro kiekis, dėl ko nepavyks susidaryti tinkamam oro-kuro mišiniui. Dėl šios priežasties variklio darbas sutriks – jūsų automobilis gali pradėti strigti arba dirbti netolygiai.

#2 – Variklis skleidžia neįprastus garsus

Dėl nesandarios įsiurbimo sistemos variklis gali pradėti dirbti kur kas garsiau ir skleisti keistą, baubimą primenantį garsą. O jei susidursite su įtrūkusiu įsiurbimo kolektoriumi, galite išgirsti garsų švilpimą ar šnypštimą.

#3 – Sumažėjo automobilio galia

Ši problema dažniausiai kyla užsikimšus oro filtrui. Užsikimšus šiai sistemos daliai, variklis nėra pakankamai aušinamas, o tai lemia transporto priemonės galios sumažėjimą.

#4 – Išaugo kuro sunaudojimas

Kaip jau minėjome, užsiteršus oro filtrui, oras nebegali laisvai patekti į degimo kamerą. Dėl šios priežasties, nesusidarant tinkamam oro-degalų mišiniui, į degimo kamerą pradedama įpurkšti daugiau kuro. Tai lemia, jog kuro sąnaudos gali padidėti net 20 proc.

#5 – Iš automobilio sklinda juodi dūmai

Juodų dūmų pasirodymą taip pat gali lemti per didelis arba nepakankamas oro kiekis oro įsiurbimo sistemoje. Dėl oro trūkumo arba netinkamos oro-degalų mišinio sudėties, degalai pilnai nesudegs, o apanglės. Dėl šios priežasties iš automobilio pasirodys juodos spalvos dūmai.

Oro įsiurbimo sistemos remontas DIZRIDA AUTOMOBILIŲ SERVISE

Kompensatorių gedimai - DIZRIDA SERVISASSusiduriate su bent vienu iš aukščiau minėtų automobilio gedimų? Nedvejokite susisiekti su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, reikiamas paslaugas suteiksime ne tik kokybiškai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į mūsų automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

 

No Comments

Post A Comment