Informacija apie laikinus darbo tvarkos pasikeitimus

Dyzeliniai varikliai - DIZRIDA servisas

Informacija apie laikinus darbo tvarkos pasikeitimus

Siekiant išsaugoti galimybę jums saugiai judėti bei dirbti, informuojame, kad susidūrus su transporto priemonės gedimu, DIZRIDA automobilių servisas juo pasirūpins įprastomis darbo valandomis. Vis dėlto, atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimus ir rekomendacijas, jūsų ir mūsų saugumui, kovos su COVID-19 virusu akistatoje, nuo kovo 16 d. įvedame esminius darbo tvarkos pakeitimus:
 
  • susidūrę su lengvojo ar sunkiojo transporto gedimu skambinkite telefonu +37068616473 arba susisiekite asmenine žinute. 
  • susisiekę dėl gedimo šalinimo, transporto priemonę taisymui perleiskite nuotoliniu būdu – palikite erdvioje ir saugioje DIZRIDA automobilių servisas stovėjimo aikštelėje. 
  • tiek prieš, tiek po remonto transporto priemonė bus paliekama vėdintis, bus dezinfekuoti visi jos viduje esantys paviršiai, durelių rankenos, bagažinės bei kapoto atidarymo vietos.
 
Serviso laukiamasis šiuo periodu nedirbs, priėmimo zonoje dirbs vienas asmuo, kuris, esant būtinajam poreikiui, jums asistuos per protingą ir saugų atstumą. Priėmimo zona ir serviso zona tarpusavyje nesusisieks. Serviso zonoje darbai bus išskirstyti rekomenduojamu saugiu atstumu.
 
Apie grįžimą prie įprastos darbo tvarkos informuosime Vyriausybei atšaukus šią įtemptą padėtį.
 
Linkime visiems būti saugiems ir sveikiems! Saugokime save ir aplinkinius. 💪
No Comments

Post A Comment