Dyzelinių automobilių remontas: 8 dažniausiai klientų užduodami klausimai

Dyzelinių automobilių remontas

Dyzelinių automobilių remontas: 8 dažniausiai klientų užduodami klausimai

Dyzelinių automobilių remontas – tema, apie kurią sukasi beveik visi klientų mums adresuojami klausimai. Nors kiekvienas automobilio gedimo atvejis yra individualus, visgi pastebime, jog yra klausimų, kurie mus pasiekia kur kas dažniau, nei kiti. Dėl šios priežasties surinkome dažniausiai DIZRIDA klientams kylančius neaiškumus ir šiandien dalijamės atsakymais į juos visus.

1) Padidėjo kuro sąnaudos. Kodėl?

Padidėjusias kuro sąnaudas gali lemti gana platus gedimų diapozonas. Tai gali būti sugedusių žvakių, užsikišusio filtro, nusidėvėjusių purkštukų, trūkusio vamzdžio ar net netinkamai pripūstų padangų kaltė. Kadangi galimų priežasčių yra daugybė, pastebėjus išaugusias kuro sąnaudas rekomenduojame atvykti į mūsų servisą ir nesugaištant per daug laiko atlikti išsamią kompiuterinę diagnostiką.

2) Ar kompiuterinės automobilio diagnostikos metu nustatomi visi gedimai?

Mūsų servise esanti pažangi diagnostikos įranga leidžia atlikti ypač tikslią visų automobilio sistemų diagnostiką. Patyrusių ir kompetentingų meistrų komanda nesunkiai iššifruoja gedimo kodus ir nurodo su kokiomis automobilio problemomis susiduriate.

Visgi, reikėtų nepamiršti, jog kompiuterinės automobilio diagnostikos pagalba problemos tik aptinkamos, tačiau jos nepašalinamos. Uždelsus pašalinti gedimą, jis gali pažeisti ir kitas automobilio dalis, kurios diagnostikos metu dar nebuvo sugedusios. Tad nustačius esamas problemas, būtina kuo greičiau atlikti reikiamus remonto darbus.

3) Kodėl genda kuro purkštukai?

Kuro purkštukų gedimai gali atsirasti dėl jų nusidėvėjimo, nekokybiško kuro arba nekokybiškų variklio dalių. Automobilių gamintojai nurodo, jog tinkamai ši automobilio dalis turėtų veikti bent 200 tūkst. kilometrų, tačiau, jei į automobilį bus pilamas žemos kokybės kuras arba remontui naudojamos nekokybiškos dalys, purkštukų galiojimo laikas gali stipriai sutrumpėti.

4) Keisti purkštukus naujais ar restauruoti?

Tai išties itin aktualus klausimas. Visgi, atsakymą į jį pateikti galime tik atlikę išsamią purkštukų patikrą. Jei yra galimybė, visuomet pirmenybę teikiame restauracijai, kadangi kokybiška restauracija yra ne tik ilgalaikis, bet ir mažiau išlaidų reikalaujantis sprendimas. Vis dėlto, neretai vairuotojai uždelsia laiku atlikti remonto darbus, o kuro purkštukams susidėvėjus per stipriai lieka tik viena išeitis – jų keitimas naujais.

5) Kaip išvengti pasikartojančių gedimų ateityje?

Pagrindinis patarimas, kurį duodame savo klientams – tinkama ir reguliari transporto priemonės priežiūra. Norint, jog automobilis nesusidurtų su pakartotinais, rimtais gedimais ir tarnautų kuo ilgiau, būtina užtikrinti tik kokybiškus remonto darbus bei ilgaamžiams darbams naudojamas detales. Taip pat, naudoti kokybišką kurą, kokybiškus tepalus, laiku keisti reikiamus automobilio skysčius ir filtrus.

6) Ar atvežus patikrinti dyzelinius purkštukus, išrašomas purkštukų patikros lapas su jų parametrais?

Taip, klientui atvykus į mūsų servisą pirmiausia patikriname purkštukus. Atlikus patikrą išrašome lapą, kuriame pateikiama visa informacija su testuojamos dalies faktiniais parodymais. Pagal gautus duomenis kartu su klientu aptariame, kokius remonto darbus reikės atlikti ir kokia bus jų kaina.

7) Ar purkštukų remonto darbams suteikiama garantija?

Taip, profesionalūs DIZRIDOS serviso meistrai ir pažangiausia įranga leidžia mums užtikrinti darbų kokybę, todėl kuro purkštukų remontui drąsiai suteikiame 12 mėn. garantiją.

8) Ar kuro purkštukai tikrinami ir remontuojami serviso viduje? 

Taip, dėka rinkoje pažangiausios BOSCH įrangos, visus darbus DIZRIDA servise atliekame viduje. Purkštukų, o kartu ir kuro siurblių diagnostikai naudojame BOSCH EPS 815 stendą. Šis stendas yra sujungtas su pagrindine BOSCH duomenų baze, o tai garantuoja atliekamų darbų tikslumą ir leidžia išvengi žmogiškosios klaidos rizikos.

Turbinų remontas Kaune

Papildomai servise naudojame ir antrinėje rinkoje geriausią įrangą – MAK-TEST-PT2012, DITEX SPARTAN, DITEX ERAGON.

Dyzelinių automobilių remontas DIZRIDA servise

Susidūrėte su lengvųjų ar sunkiųjų dyzelinių automobilių darbo sutrikimais? Nerandate gedimo ar jo priežasties? Susisiekite su patyrusia kvalifikuotų specialistų komanda. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA arba atvykti į DIZRIDA servisą Kaune, adresu Taikos pr. 104.

Sekite mūsų naujienas ir automobilių priežiūros patarimus DIZRIDA Facebook paskyroje.

No Comments

Post A Comment