Dyzelinių automobilių priežiūra – mitai ir realybė

Dyzelinių automobilių priežiūra - DIZRIDA

Dyzelinių automobilių priežiūra – mitai ir realybė

Kintant automobilių technologijoms, po truputėlį keičiasi ir dyzelinių automobilių priežiūra. Visgi, tenka pripažinti, jog diskutuojant šia tema iki šiol galima girdėti daug skirtingų, o dažnai – ir klaidingų nuomonių, gamintojų argumentuotai pripažintų neteisingomis.

Kviečiame susipažinti su 5 populiariausiais, iki šiol dyzelinių automobilių priežiūros temą apipynusiais mitais.

MITAS #1. Į autoservisą – tik susidūrus su gedimu

Tai kone giliausiai automobilių savininkų galvose įsišaknijęs mitas. Vis dar manoma, jog periodinė automobilio apžiūra yra tiesiog pinigų išmetimas į balą. Visgi tiesa tokia, jog reguliariai tikrindami savo automobilį galite išvengti daugybės sudėtingų gedimų ir taip sutaupyti ne tik finansinių, bet ir laiko kaštų bei nepageidaujamo streso.

MITAS #2. Remontas neautorizuotame servise ar garaže kainuoja pigiau

Galbūt prieš gerą dešimtmetį ar daugiau šį mitą būtų galima išteisinti. Visgi šiandien, sparčiai tobulėjant automobiliams, garažo technikos tikrai nebepakanka kokybiškai automobilio apžiūrai ir gedimų paieškai ar jų šalinimui. Dėl šios priežastis, laikui bėgant galite susidurti su rimtais automobilio gedimais, kurie kainuos brangiau, nei vienas tikslingas apsilankymas patikimame servise.

MITAS #3. Automobilio apžiūros metu pakanka pakeisti tik alyvą

Jei norite, kad jūsų automobilis važiuotų be problemų – reguliarus alyvos keitimas yra būtinybė. Visgi, keičiant alyvą reikėtų nepamiršti ir kitų periodinių darbų: kuro ir oro filtrų keitimo, skirtingų automobilio sistemų apžiūros, akumuliatoriaus patikros. Periodiniai patikrinai nesugaišins daug jūsų laiko ar finansų, bet leis išvengti neplanuotų ir daugiau resursų atimti galinčių gedimų.

MITAS #4. Nenaudojamame automobilyje alyva nesensta

Deja, net ramiai garaže stovinčio automobilio alyva laikui bėgant praranda savo veikliąsias savybes. Juk vienas pagrindinių alyvos priešų yra oras! Dėl šios priežasties net retai į kelią išvažiuojančiam automobiliui alyvą keisti rekomenduojama bent kartą per metus.

MITAS #5. Degalų sąnaudos išauga automobiliui senstant

Automobilio amžius nedaro jokios įtakos degalų sąnaudoms, tad pastebėjus padidėjusį kuro sunaudojimą, problemos automobilio amžiui nurašyti nevertėtų. Išaugusios kuro sąnaudos praneša apie tam tikrą gedimą, kurį diagnostikos pagalba rekomenduojame surasti ir išspręsti nedelsiant.

Dyzelinių automobilių priežiūra su DIZRIDA

Susiduriate su dyzelinio automobilio problemomis, o gal atėjo laikas periodinei automobilio apžiūrai? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda! Patyrusi, profesionali DIZRIDA automobilių serviso komanda, pasitelkusi rinkoje pažangiausią įrangą Jūsų klausimus išspręs greitai ir kokybiškai.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA dyzelinių automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Atsakysime į visus Jums kylančius klausimus bei išspręsime Jūsų dyzelinio automobilio problemas.

Daugiau serviso naujienų ar naudingų patarimų sekite mūsų FACEBOOK paskyroje ČIA.

No Comments

Post A Comment