Dyzelinio automobilio patikra prieš tolimą kelionę

Dyzelinio automobilio patikra - DIZRIDA

Dyzelinio automobilio patikra prieš tolimą kelionę

Kelionės automobiliu – puikus būdas atrasti ne tik Lietuvą, bet ir aplinkines šalis. Tiesa, siekiant jog kelionė būtų sklandi ir maloni, prieš išvykstant į ją ypatingai  svarbu pasirūpinti savo dyzelinio automobilio patikra.

Dyzelinių automobilių serviso DIZRIDA komanda pastebi, jog dauguma dyzelinių automobilių savininkų prieš ilgesnę kelionę atsakingai patikrina automobilio ratus, kėbulą bei stabdžių sistemą. Visgi, norint, jog kelionės metu transporto priemonė veiktų nepriekaištingai, būtina pasirūpinti ir kitomis automobilio sistemomis.

1) Patikrinkite automobilio skysčius

Patikrinkite ar variklio alyva, aušinimo skystis, stabdžių skystis, transmisijos ir vairo stiprintuvo skysčių lygis yra pakankamas, kad transporto priemonė galėtų saugiai važiuoti ilgus atstumus. Jei skysčių lygis per žemas, papildykite talpas tinkamos specifikacijos, automobilio gide nurodytais skysčiais.

2) Pakeiskite automobilio filtrus

Žinoma, jei pagrindiniai automobilio filtrai buvo keisti visiškai neseniai, šio darbo atlikti nereikia. Tačiau, jei artėjate prie 10 tūkstančių kilometrų ribos, filtrus prieš tolimą kelionę rekomenduojama pakeisti naujais. Ypač svarbu patikrinti oro filtrą, kadangi jis leis užtikrinti optimalias kuro sąnaudas.

3) Patikrinkite variklio paskirstymo sistemą

Už sklandų variklio paskirstymo sistemos darbą atsakingi du elementai – paskirstymo diržas ir paskirstymo grandinė. Prieš išvykdami į kelionę patikrinkite, ar šie elementai pakankamai įtempti, ar jie be įtrūkimų, trinties pėdsakų, ar aplink nėra tepalų dėmių.

4) Patikrinkite uždegimo žvakes

Deja, tačiau numatyti, kada automobilio žvakės nustos veikti yra pakankamai sudėtinga. Todėl, jei šis komponentas jūsų transporto priemonėje tarnauja jau pakankamai ilgai, prieš  tolimą kelionę žvakes rekomenduojame patikrinti. Jei jos užsiteršusios – ir pakeisti.

5) Patikrinkite elektros sistemą

Net menkiausias elektros sistemos trikdis gali sustabdyti jūsų automobilio darbą, tad šios sistemos patikra prieš tolimą kelionę – būtina. Atitinkamai prie automobilio kompiuterio yra prijungta kondicionavimo sistema bei audio sistema, be kurių ilgoje kelionėje išsiversti gali būti sudėtinga.

Dyzelinio automobilio patikra DIZRIDA automobilių servise

Ieškote patikimos vietos, kur galėtumėte patikrinti savo automobilį pieš ilgą kelionę? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime kompiuterinei diagnostikai ir atliksime aukščiausios kokybės elektrinės dalies remontą Kaune. Dėka daugiau nei 30 meistrų komandos, gedimus pašalinsime ne tik sėkmingai, bet ir itin greitai.

Susisiekti su mūsų komanda galite ČIA nurodytais kontaktais arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment