Delphi kuro purkštukų remontas, keitimas

Delphi kuro purkštukų remontas, keitimas

Kuro purkštukų gedimai – išties paplitusi bėda, su kuria bent kartą gyvenime tenka susidurti praktiškai kiekvienam automobilio savininkui. Ekspertų teigimu, kuro purkštukų gedimo priežasčių gali būti daug, tačiau dažniausios iš jų yra šios:

  • įprastas mechaninis nusidėvėjimas,
  • pasirinkti netinkami ar prastos kokybės purkštukai,
  • neprofesionaliai atlikti remonto darbai.

Į kuro purkštukų remontą DIZRIDA meistrai žiūri išties atsakingai. Mūsų dirbtuvėse atliekamas kokybiškas Delphi kuro purkštukų remontas ir keitimas, kad jie tarnautų Jums ilgai ir nepriekaištingai.

Susisiekite su mumis jau šiandien. Tai padarysite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas!

Geriausiems rezultatams – išskirtinė įranga

Patirtis ne kartą įrodė, kad atliekant remonto darbus, geriausių rezultatų pavyksta pasiekti tik pasitelkus modernią, sertifikuotą techniką. Savo klientams galime pasiūlyti tai ir dar daugiau!

Turime teisę atstovauti vienoms pažangiausių Europoje ir pasaulyje, Delphi Hartrige automobilių kuro sistemoms (Didžioji Britanija). Esame vieni iš nedaugelio, turintys šią galimybę. Tai reiškia, kad Delphi kuro purkštukų remontas ir kiti darbai yra atliekami naudojant tik originalią įranga ir detales.

Komanda, kuria verta pasitikėti

  • Mumis pasitiki Delphi – esame vieninteliai Lietuvoje, gavę teisę atstovauti Delphi prekės ženklą. Mums tai reiškia tarptautinį pripažinimą, o Jums – aukščiausios kokybės kuro purkštukų remontą, kuris tikrai nenuvils!
  • Kokybės garantija – po mūsų atlikto remonto kurų purkštukams suteikiama net 12 mėn. naudojimo garantija!
  • Operatyviai atliekami darbai – pas mus dirbanti daugiau nei nei 30 meistrų komanda yra sukaupusi įspūdingą profesinę patirtį: šie specialistai pasirūpins, kad remonto darbai būtų atlikti greitai ir nepriekaištingai.
  • Draugiškos kainos: kuro purkštukų remonto ir kitų paslaugų kaina DIZRIDA servise yra išties nedidelė, prieinama kiekvienam!
  • Kartu su Jumis esame net 24 metus – kuro purkštuko remontą ir kitus serviso darbus atlieka ilgametę patirtį sukaupę meistrai. Jau 24 metus savo klientams suteikiame aukščiausios kokybės paslaugas ir draugišką aptarnavimą.

Susidūrę su problema, nedelskite: laiku atliktas Delphi kuro purkštukų remontas apsaugos nuo didesnių problemų ir išlaidų ateityje.

Susisiekite su mumis jau šiandien. Tai padarysite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas!

No Comments

Post A Comment