Cummins kuro siurblio remontas

Cummins kuro siurblio remontas

Tinkamai veikiantis kuro siurblys svarbus kiekvienam automobilio savininkui. Tai – vienas svarbiausių kuro įpurškimo sistemos komponentų. Specialistai primena, kad net ir nedideli šios dalies gedimai gali rimtai sutrikdyti motoro darbą ir pakenkti visam automobiliui.

Cummins prekės ženklas žinomas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šis gamintojas garsėja savo ekonomiškais, aplinką labiau tausojančiais varikliais ir kitais komponentais. Cummins kuro siurbliai yra patikimi ir ilgaamžiai, tačiau net jie nėra apsaugoti nuo problemų.

Cummins kuro siurblio remontas gali būti reikalingas dėl šių problemų:

  • elektros jungčių pažeidimai,
  • užsiteršusi ar užsikimšusi kuro sistema,
  • pilamas netinkamas, nekokybiškas kuras.

Jeigu savo automobiliu rūpinatės atsakingai, kuro siurblio remontas ir kiti sistemos gedimai pasireiškia retai, tačiau jų tikimybė vis tiek išlieka. Norint to išvengti, kreipkitės į Dizrida komandą: atliksime Cummins kuro siurblių diagnostiką, o prireikus – ir remontą, kad ši sistema dar ilgus metus tarnautų patikimai.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

Komanda, kuria verta pasitikėti

  • Remontas su sertifikuota technika – esame perfekcionistai, visada siekiantys geriausių rezultatų. Būtent todėl atliekant Cummins kurio siurblio remonto, sistemos serviso ir kitas paslaugas, naudojame paties gamintojo patvirtintą įrangą ir detalės. Tai užtikrins ilgaamžius rezultatus!
  • Servisas įvairioms kuro sistemoms – specializuojamės atliekant įvairių tipų kuro sistemų remontą: nuo mechaninių iki naujausiu sistemų.
  • Kokybė ir operatyvumas – norime, kad visi klientai būtų patenkinti rezultatais ir paslaugų kokybe. Šį tikslą pasiekti padeda net 25 kvalifikuoti specialistai ir naudojama technika. Užtikriname, kad kuro siurblio remontas ir kiti darbai bus atlikti operatyviai ir nepriekaištingai.
  • Visada draugiškos kainos: siurblio remontas ir kitos Jums svarbios paslaugos mūsų servise visada prieinamos už itin žemą kainą.
  • 24 metų praktinė patirtis – esame savo srities profesionalai, kurie paslaugas teikia net 24 metus! Puikiai išmanome Cummins sistemų subtilybes, todėl pasirūpinsime nepriekaištingu servisu ir remontu!

Laiku atliktas profesionalus Cummins kuro siurblio remontas užtikrins sklandų veikimą ir apsaugos nuo netikėtų problemų ateityje. Todėl pastebėjus bet kokius nesklandumus, nedelskite.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

No Comments

Post A Comment