Cummins kuro purkštukų remontas, keitimas

Cummins kuro purkštukų remontas, keitimas

Prieš daugiau nei šimtmetį JAV įkurtas Cummins prekės ženklas žinomas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Tai gamintojas, kuris vertinamas dėl ekonomiškų, saugesnių variklių, ypač patikimų kuro purkštukų ir kitų komponentų.

Tačiau, nors šio prekės ženklo kuro purkštukai yra patvarūs ir tarnauja ilgus metus, net jie nėra apsaugoti nuo problemų ir gedimų.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

Dažniausios kuro purkštukų gedimų priežastys yra šios:

  • natūralus mechaninis nusidėvėjimas
  • pasirinkti netinkami ar prastos kokybės kuro purkštukai
  • nekokybiškai atliktas remontas.

Apie gedimus perspėja tokie požymiai, kaip variklio trūkčiojimas, sunkumai užvedant automobilį, mažesnis degalų srautas ir sumažėjusi variklio galia.

Puikiai suprantame, kad kuro purkštukai yra labai svarbūs sklandžiam automobilio veikimui. Būtent todėl į diagnostikos ir remonto darbus Dizrida meistrai žvelgia labai rimtai. Cummins kuro purkštukų remontas ir keitimas pas mus atliekamas nepriekaištingai, kad jie tarnautų ilgus metus!

Komanda, kuria verta pasitikėti

Gamintojo patvirtinta kokybėesame oficialūs Cummins produktų atstovai. Remonto darbams naudojame gamintojo patvirtintą techniką ir komponentus, todėl suteikiami išliekantys rezultatai. Juos patvirtina net 12 mėn. naudojimo garantija, kurią suteiksime atlikę kuro purkštukų remontą!

Darbai, visada atliekami laiku – Dizrida komandoje triūsia būrys patyrusių, kvalifikuotų meistrų. Šie specialistai pasirūpins, kad visi remonto darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai.

Draugiškos kainos: taupome ne tik Jūsų laiką, bet ir pinigus. Siekiame, kad paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl Cummins kuro purkštukai remontuojami už išties gerą kainą.

24 metų patirtis – esame įsitikinę, kad geriausiems rezultatams pasiekti būtinos ne tik technologijos, bet ir praktinės žinios. Būtent todėl Dizrida dirbtuvėse diagnostiką ir remonto darbus atlieka ilgametę patirtį sukaupę meistrai.

Kuro purkštukų gedimai – gana dažna problema, tačiau susidūrus su ja, remontą patikėkite tik profesionalams, kurie diagnozuos gedimą, nustatys jo priežastį ir pritaikys remontą. Šiandien atliktas Cummins kuro purkštukų remontas apsaugos nuo didesnių problemų ir išlaidų rytoj!

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. Laukiame Jūsų!

No Comments

Post A Comment