Automobilio programavimas – kas tai?

Automobilio programavimas

Automobilio programavimas – kas tai?

Nors frazę AUTOMOBILIO PROGRAMAVIMAS girdėjęs dažnas vairuotojas, tačiau jos reikšmė aiški toli gražu ne kiekvienam. Automobilio programavimas yra variklio valdymo bloko perprogramavimas, keičiant tam tikrus jo parametrus. Labai dažnai tai yra išsigelbėjimas susidūrus su situacija, kuomet automobilio remontas reikalauja itin didelių kaštų. Pasitaiko atvejų, kai reikalinga techninė pagalba gali siekti  automobilio kainą, o kartais – ją net ir viršyti. Tokiu atveju programavimas yra išeitis – pigesnė ir greitesnė alternatyva. Tiesa, svarbu paminėti ir tai, kad perprogramavus automobilio valdymo bloką, spręstos bėdos niekada nebe pasikartos.

Dažniausiai pasitaikantys gedimai, kai taikomas programavimas:

 • Išmetamųjų dujų necirkuliacinio vožtuvo problemos (EGR).
 • Suodžių filtro pasikartojančios problemos (DPF).
 • AdBlue / SCR / NOX problemos.
 • Sūkurinių sklendžių (angl. swirl flaps) problemos. Šis gedimas ypatingai dažnai pasitaiko VAG grupės automobiliams (Audi / VW / Seat / Škoda). Įsiurbimo kolektoriuje esančios sklendės sudyla, pradeda strigti ar net ir subyra į variklio sistemą. Išjungus sklendes, nebereikia keisti viso įsiurbimo kolektoriaus, o kartu ir nebelieka rizikos, jog jos sugadins variklį. Tiesa, kai kuriais atvejais reikia jas mechaniškai pašalinti.
  Automobilio programavimas

  Sukūrinė sklendė

 • Valdymo bloko klonavimas, neardant variklio valdymo bloko.
 • START / STOP sistemos išjungimas.
 • Greičio ribotuvo išjungimas.
 • Gesinimo sklendės išjungimas.
 • Individualių klaidų šalinimas.
 • Kitos su programavimu susijusios paslaugos.

Automobilių programavimas DIZRIDA servise

DIZRIDA automobilių servise programavimo darbams naudojame itin pažangią FLEX programavimo įrangą bei sistemas. Jų išskirtinumas ir nauda klientui – galimybė programuoti automobilio valdymo kompiuterį jo net neatidarius. Darbai tokiu būdu vyksta kur kas saugiau ir greičiau, išvengiant kompiuterio pažeidimo rizikos.

Dėka FLEX sistemų, galime dirbti su visais naujausiais automobilių tiuningo, remonto ir diagnostikos rinkos pokyčiais bei naujausių automobilių gedimo problemomis. Pažangios sistemos dėka DIZRIDA komanda gali kokybiškai ir greitai atlikti ne tik variklio kompiuterio, bet ir transmisijos, apsaugos bei audio ir video sistemų programavimo darbus.

Automobilio programavimas

Įkritusios sūkurinės sklendės varikliui padaryta žala

Taip pat svarbu paminėti ir itin didelę FLEX automobilių duombazę bei nuolatinę tarptautinių specialistų suteikiamą techninę pagalbą. Jos dėka DIZRIDA automobilių serviso komanda galės išspręsti ir pačius sudėtingiausias, vienetinius programavimo rebusus. Sistema leidžia dirbti su lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, žemės ūkio ir kita sunkiąja technika.

Susidūrėte su programavimo klausimais? Susisiekite!

Susidūrus su automobilio programavimo klausimais nedvejokite ir susisiekite su patyrusia DIZRIDA serviso meistrų komanda. Virš 30 specialistų komanda ne tik suteiks kompetetingus atsakymus į jus neraminančius klausimus, bet ir atliks išsamią diagnostiką bei, esant poreikiui – aukščiausios kokybės programavimo darbus.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į DIZRIDA dyzelinių automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.


 

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mus Facebook paskyroje.

No Comments

Post A Comment