ABS diagnostika ir remontas

ABS diagnostika ir remontas

ABS arba stabdžių atblokavimo sistema yra būtina kiekvienam šiuolaikiniam automobiliui. Ji užtikrina vairuotojo ir keleivių saugumą, padeda lengviau suvaldyti transporto priemonę sudėtingomis kelio sąlygomis, pavyzdžiui, kai kelio danga slidi dėl ledo, sniego ar lietaus. Pastebėjus ABS sistemos gedimus, nedelsiant kreipkitės į specialistus, kurie atliks diagnostiką ir pritaikys remontą.

DIZRIDA dyzelinių automobilių autoservise atliekamas operatyvus ir profesionalus ABS sistemos remontas.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!

Kokie ženklai išduoda, kad reikalinga ABS diagnostika ar remontas?

Apie ABS sistemos sutrikimus gali išduoti keli ženklai.

 1. Signalinė lemputė. Pirmiausia, pasireiškus sutrikimams, sistema automatiškai išsijungs. Apie tai sužinosite iš automobilių skydelyje esančios signalinės lemputės. Ji gali nebeužgesti arba atvirkščiai, neįsižiebti įjungus automobilio degimą. Tai – įspėjimas, kad automobilio kompiuteris aptiko sutrikimą, kurį reikia išspręsti.
 2. ABS ir stabdžių sistemos lemputė. Galbūt pastebėjote, kad Jūsų automobilio prietaisų skydelyje netikėtai įsižiebė ir ABS, ir stabdžių sistemos įspėjamoji lemputė? Tokiu atveju susisiekite su specialistais, kurie atliks apžiūrą.
 3. Nuolat mirksinti įspėjamoji ESP lemputė. Taip pat tam tikras stabilumo problemas išduoda ESP lemputė. Jeigu automobilis techniškai tvarkingas, ESP lemputė pradeda degti tada, kai transporto priemonė važiuoja ekstremaliomis kelio sąlygomis. Jeigu ši įspėjamoji lemputė mirksi ir įprastomis sąlygomis, pirmiausia patikrinkite ar netyčia nepaspaudėte ESP jungiklio. Jei to nepadarėte, rekomenduojame kreiptis į profesionalus ir atlikti išsamią ABS ir kitų sistemą diagnostiką.

ABS blokų remontas Kaune, DIZRIDA autoservise – geriausia išeitis susidūrus su stabdžių atblokavimo sistemos problemomis!

Kaip atliekamas ABS autoservisas?

Svarbu nepamiršti, kad tiksliai išsiaiškinti, koks pažeidimų mastas ir kokios tikslios priežastys lėmė šios sistemos gedimus, pavyks tik atlikus profesionalią automobilio diagnostiką autoservise.

 • Konsultacija – Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime Jūsų nusiskundimų ir atliksime pirminę apžiūrą.
 • ABS diagnostika – pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas, atliksime kompiuterinę diagnostiką.
 • Remontas – tiksliai nustačius problemas, atliekamas ABS sistemos remontas.

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kaip ir visų automobilio dalių, taip ir stabdžių atblokavimo sistemos remontas reikalauja aukštų kompetencijų, praktinių ir teorinių žinių. Užtikriname, kad DIZRIDA autoservise diagnostika ir remontas atliekami profesionaliai, operatyviai, taupant Jūsų laiką ir pinigus!

Remontuojame elektrinius ir hibridinius automobilius

Patyrę DIZRIDA mechanikai puikiai išmano ne tik automobilius su vidaus degimo varikliais, bet ir elektromobilius ir hibridinius automobilius. Jeigu ieškote šių transporto priemonių remonto, mielai padėsime Jums!

Garantuojama remonto kokybė

Esame užtikrinti, kad DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas susidūrus su nesklandumais. Štai kodėl:

 • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę darbo su ABS sistemomis ir kita automobilių technika patirtį. Užtikriname, kad Jūsų įrangą apžiūrės, diagnostiką ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
 • Efektyvi pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su itin jautria technika, todėl gebame pritaikyti pagalbą sudėtingais atvejais. Mūsų autoservise atliekama profesionali ABS diagnostika ir kiti reikalingi darbai.
 • Klientų pasitikėjimas: turime ilgametį klientų ratą. Džiaugiamės, kad atliekamos paslaugos įvertinamos, o klientai mus renkasi vėl ir vėl!
 • Draugiškos kainos: Esame įsitikinę, kad automobilio įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė, todėl savo klientams suteikiame puikų rezultatą prieinamomis kainomis.
 • Siekis tobulėti: žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Tai reiškia, kad nuolat plečiame savo profesines žinias, tobulėjame ir teikiame prioritetą naujausioms technologijoms, todėl suteikiame pasaulinio lygio remonto kokybę skirtingų tipų automobilių technikai.
 • Operatyviai suteikiamos visos Jums reikalingos paslaugos: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad vairuoti ir toliau galėtumėte saugiai!

Susidūrę su problema, nedelskite. Pasirinkę mus, galėsite būti ramūs: Jūsų laukia profesionalus abs autoservisas Kaune. Savo įrangą patikėsite plačias kompetencijas turintiems profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą. Paskambinkite mums Jums patogiu laiku – pakonsultuosime telefonu ir paskirsime vizitą šios jautrios įrangos diagnostikai bei remontui.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!

No Comments

Post A Comment