ABS daviklio keitimas, patikrinimas

ABS daviklio keitimas, patikrinimas

ABS daviklis yra vienas svarbiausių komponentų, kuris atsakingas už automobilio stabdymą ir efektyvų stabdžių sistemos veikimą. Bėgant laikui, intensyviai eksploatuojant automobilį, ABS daviklis dėvisi ir genda.

DIZRIDA dyzelinių automobilių autoservise atliekamas operatyvus ir profesionalus ABS daviklių keitimas, kad ABS sistema tarnautų nepriekaištingai.

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

 

Kad reikalingas ABS daviklio keitimas, išduoda šie požymiai:

 

 1. Įsijungia įspėjamosios lemputės – Jūsų prietaisų skydelyje yra įvairių svarbių lempučių, kurios įspėja apie galimą pavojų, ABS daviklio sutrikimus. Tai vienas iš pirmųjų ženklų, kuriuos pastebėjus reikia nedelsiant susisiekti su autoserviso specialistais
 2. Stabdžių pedalas stabdant pulsuoja – Jeigu pastebėjote, kad stabdymo metu stabdžių pedalas pulsuoja ir/arba jaučiate, kad paspaudus šį pedalą, automobilis sudreba, tai dar vienas rimtas pavojaus signalas, kuris išduoda apie ABS daviklio arba kitų komponentų sutrikimus.
 3. Stabdžių antiblokavimo praradimas – Sugedus ABS davikliui, gali nustoti veikti stabdžių antiblokavimo sistema. Taip nutinka dėl to, kad transporto priemonės elektroninis valdymo modulis nustoja gauti svarbius duomenis iš ABS daviklio. Kompiuteris remiasi šia informacija, kad nustatytų, ar ratai užsiblokuoja ir ar reikia pagalbos.
 4. Traukos arba stabilumo kontrolės praradimas – Laiku nepasirūpinus daviklio keitimu, gali sutrikti ne tik stabdžių antiblokavimas, bet ir kitos svarbios funkcijos, tokios kaip stabilumo kontrolė, sukibimo kontrolė. Automobilis gali būti nestabilus riedant ar pajudant įkalnėje. Kai sugedęs ar pažeistas ABS daviklis nustoja siųsti informaciją, automobilio kompiuteris išjungia ir šias sistemas.

Kaip atliekamas ABS daviklio servisas?

Svarbu nepamiršti, kad tiksliai išsiaiškinti, koks pažeidimų mastas ir kokios tikslios priežastys lėmė šios sistemos gedimus, pavyks tik atlikus profesionalią automobilio diagnostiką autoservise.

 • Konsultacija – Jums atvykus į DIZRIDA autoservisą, suteksime išsamią konsultaciją, išklausysime Jūsų nusiskundimų ir atliksime pirminę apžiūrą.
 • ABS daviklio diagnostika – pasitelkus pažangias šiuolaikines technologijas, atliekamas nuodugnus ABS daviklio patikrinimas ir nustatoma problema.
 • Daviklio keitimas – tiksliai nustačius problemas, pakeičiamas pažeistas ABS daviklis.

ABS daviklio patikrinimas ir keitimas Kaune: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kaip ir visų automobilio dalių, taip ir ABS daviklio keitimas reikalauja aukštų kompetencijų, praktinių ir teorinių žinių. Užtikriname, kad DIZRIDA autoservise diagnostika ir remontas atliekami profesionaliai, operatyviai, taupant Jūsų laiką ir pinigus!

Remontuojame ir elektrinius bei hibridinius automobilius

Patyrę DIZRIDA mechanikai puikiai išmano ne tik automobilius su vidaus degimo varikliais, bet ir elektromobilius ir hibridinius automobilius. Jeigu ieškote šių transporto priemonių remonto, mielai padėsime Jums!

Garantuojama atliktų darbų kokybė

Esame užtikrinti, kad DIZRIDA – geriausias Jūsų pasirinkimas susidūrus su nesklandumais. Štai kodėl:

 • Ilgametė patirtis: DIZRIDA komanda turi ilgametę darbo su ABS davikliais ir kita automobilių technika patirtį. Užtikriname, kad Jūsų įrangą apžiūrės, diagnostiką, dalių keitimą ir remontą atliks tik patyrę mechanikai.
 • Efektyvi pagalba: DIZRIDA komanda apmokyta dirbti su itin jautria technika, todėl gebame pritaikyti pagalbą sudėtingais atvejais. Mūsų autoservise atliekama profesionali ABS diagnostika ir kiti reikalingi darbai.
 • Klientų pasitikėjimas: turime ilgametį klientų ratą. Džiaugiamės, kad atliekamos paslaugos įvertinamos, o klientai mus renkasi vėl ir vėl!
 • Draugiškos kainos: Esame įsitikinę, kad ABS daviklio keitimas ar kitas automobilio įrangos remontas – ne prabanga, o būtinybė, todėl savo klientams suteikiame puikų rezultatą prieinamomis kainomis.
 • Siekis tobulėti: žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Tai reiškia, kad nuolat plečiame savo profesines žinias, tobulėjame ir teikiame prioritetą naujausioms technologijoms, todėl suteikiame pasaulinio lygio remonto kokybę skirtingų tipų automobilių technikai.
 • Operatyviai suteikiamos visos Jums reikalingos paslaugos: DIZRIDA mechanikai remonto paslaugas atlieka ne tik tiksliai, bet ir greitai, kad vairuoti ir toliau galėtumėte saugiai!

Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais ČIA, arba atvykę į servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas. DIZRIDA – tai profesionali pagalba geriausiomis kainomis. Laukiame Jūsų!

No Comments

Post A Comment