7 požymiai, jog laikas atlikti kuro purkštukų remontą

Kuro purkštukų remontas

7 požymiai, jog laikas atlikti kuro purkštukų remontą

Kuro purkštukų remontas – problema, su kuria susidurti gali kiekvieno dyzelinio automobilio savininkas. Visgi, svarbu pažymėti, jog rimtų automobilio gedimų galima išvengti laiku pastebėjus ir išsprendus pirmuosius kuro purkštukų gedimo požymius. Dėl šios priežasties DIZRIDA komanda sudarė 7 dažniausiai aptinkamų požymių sąrašą, kuris, tikime, padės kuro purkštukų problemas pastebėti dar ankstyvoje stadijoje.

1) Automobilį sunku užvesti

Viena iš priežasčių, kodėl jūsų automobilis pradėjo sunkiai vestis, gali būti užsikimšę arba sugedę kuro purkštukai. Kaip ir nurodo šios automobilio dalies pavadinimas, kuro purkštukai atsakingi už reikiamą kuro įpurškimą į vidaus degimo variklį. Sugedus bent vienam kuro purkštukui, kuras į variklį nebus paduodamas reikiamais intervalais, todėl automobilį gali tapti sunku užvesti.

2) Variklis dirba per mažais sūkiais

Šią problemą taip pat sąlygoja prieš tai minėta priežastis – varikliui negaunant reikiamo kuro kiekio, jis negali dirbti normaliais sūkiais. Tiesa, svarbu atsiminti, jog ši problema kelia diskomfortą vairuotojui, tačiau laiku nepašalinus jos, ateityje galite susidurti su rimtu automobilio gedimu.

3) Variklis pradėjo vibruoti

Dėl variklio vibracijos taip pat galima kaltinti netolygų kuro padavimą, kuris atsiranda dėl kuro purkštukų gedimų. Tad pajutus, jog variklis pradėjo trūkčioti arba vibruoti, pirmiausia reikėtų patikrinti šią transporto priemonės dalį.

4) Automobilis sunaudoja daugiau kuro

Sugedus kuro purkštukams jų valdymo blokas netinkamai apskaičiuoja įpurškimo laiką, dėl šios priežasties į cilindrus patenka per daug kuro, kas atitinkamai lemia išaugusias kuro sąnaudas.

5) Automobilio salone jaučiate degalų kvapą

Jei automobilio kuro purkštukai nėra keisti ilgą laiko tarpą, dėl susidėvėjimo juose gali atsirasti skylutės, pro kurias pratekės kuras ir nepasieks purkštuko antgalio. Tokiu atveju automobilio salone galite pajusti degalų kvapą. Tiesa, šis kvapas gali atsirasti ir dėl kuro tiekimo linijos problemos.

6) Automobilis dūmina

Užkūrus automobilį, pasipila dūmų debesis? Gali būti, jog vienas iš purkštukų sugedo, nusidėvėjo arba įskilo. Tiesa, padidėjęs automobilio dūmingumas gali įspėti apie pačias įvairiausias problemas, todėl susidūrus su šia problema rekomenduojame atlikti profesionalią automobilio diagnostiką, kuri padės nustatyti, kokie gedimai kamuoja jūsų automobilį.

7) Užsidegė įspėjamoji „Patikrinkite variklį“ lemputė

Įspėjamoji „Patikrinkite variklį“ lemputė gali užsidegti dėl įvairiausių automobilio gedimų, tame tarpe ir dėl kuro purkštukų susidėvėjimo ar gedimo. Dėl šios priežasties, išvydus degant šią lemputę, taip pat reikėtų atlikti automobilio diagnostiką ir išsiaiškinti, su kokia problema susidūrė jūsų transporto priemonė.

Kuro purkštukų remontas DIZRIDA automobilių servise

Susidūrėte su kuro purkštukų veiklos sutrikimu? O galbūt ieškote priežasties, kodėl sutriko jūsų transporto priemonės darbas? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Pakonsultuosime, užregistruosime patikrai ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

______

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment