4 dažniausi kuro sistemos gedimai. Kaip jų išvengti?

Kuro sistemos gedimai - DIZRIDA

4 dažniausi kuro sistemos gedimai. Kaip jų išvengti?

Mažesni ar didesni, tačiau kuro sistemos gedimai anksčiau ar vėliau paliečia daugelį dyzelinių automobilių valdytojų. Tiesa, kuo rūpestingiau ir akyliau automobilis prižiūrimas, tuo paprastesni, greitesni ir pigesni įprastai yra taisymo darbai. Dėl šios priežasties, dyzelinių automobilių serviso DIZRIDA komanda kviečia susipažinti su 4 dažniausiais kuro sistemos gedimais, jų priežastimis bei pirmaisiais gedimo signalais.

1) Užsikimšę kuro purkštukai

Dyzelinių automobilių savininkų turbūt nenustebinsime sakydami, jog vienas dažniausių kuro sistemos gedimų yra užsikimšę kuro purkštukai. Nors dauguma automobilių gamintojų nurodo, jog ši transporto priemonės detalė gali tarnauti net iki 200 tūkst. kilometrų, naudojant nekokybišką kurą ir nekokybiškas variklio dalis šis atstumas ženkliai sutrumpėja.

Dėl šios priežasties, vos pajutę, jog sunkiai užsiveda automobilis, pastebėję variklio galios ar darbo pakitimus, ženklų kuro sąnaudų padidėjimą, degalų kvapą salone ar išvydę įsižiebusią check engine lemputę, skubėkite atlikti purkštukų patikrą. Uždelsus gali tekti susidurti su rimtomis bei dideles remonto išlaidas lemiančiomis bėdomis.

2) Sugedę kuro siurbliai

Automobilis sunkiai užsiveda, sumažėjo jo trauka, o prietaisų skydelyje išvydote įsižiebusią check engine lemputę? Šie signalai gali signalizuoti ne tik apie kuro purkštukų gedimus, bet ir apie sutrikusią kuro siurblio veiklą.

Dėl kone identiškų signalų, dažnai sulaukiame klausimo – kaip žinoti, su kuriuo gedimu susiduriu? Deja, plika akimi suprasti, kokia problema ištiko jūsų transporto priemonę – nepavyks. Dėl šios priežasties visuomet pirmiau rekomenduojame patikrinti dažniau gendančius kuro purkštukus. Jei problemų šioje vietoje nerandama, tuomet tikrinamas siurblys.

3) Surūdiję kuro vamzdeliai

Pastebėję įtartiną skystį po automobiliu ar automobilio salone pajutę degalų kvapą, neignoruokite šių požymių ir nedelsdami patikrinkite kuro vamzdelius. Viena dažniausių kuro pratekėjimo priežasčių – surūdiję kuro vamzdeliai. Turbūt nė nereikia minėti, kad toks gedimas kenkia ne tik automobilio darbui, bet ir kelia riziką tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

4) Pažeistas kuro filtras

Primename! Kuro filtrus BŪTINA keisti laiku! Laiku nepakeistas kuro filtras užsiterš ir nebeatlaikys susidariusios traukimo jėgos. To rezultatas – pažeistas kuro filtras, iš kuro bako į degalų sistemą leidžiantis nešvarumus. Atitinkamai, nuo užsikimšusio kuro filtro nukentės ir likusios kuro sistemos dalys.

Kuro sistemos gedimai – kaip jų išvengti?

  • Į automobilį pilkite tik KOKYBIŠKĄ kurą;
  • Nevažinėkite pustuščiu baku;
  • Reguliariai tikrinkite degalų tiekimo sistemą;
  • Nepamirškite kas 20-30 tūkst. kilometrų keisti kuro filtrų;
  • Rinkitės tik profesionalias ir kokybiškas remonto paslaugas bei automobilio dalis.

Dyzelinių kuro sistemų profesionalai – DIZRIDA

Kuro sistemos remontas reikalauja itin aukšto tikslumo. Nekokybiškai atlikti šios sistemos remonto darbai ne tik neišspręs esamos problemos, tačiau gali neigiamai paveikti ir kitas automobilio dalis. Dėl šios priežasties, norėdami išvengti papildomų rūpesčių, kuro sistemos remontui  rinkitės tik profesionalius meistrus, naudojančius aukštos kokybės įrangą.

Kuro sistemos diagnostikai ir remonto darbams atlikti DIZRIDA automobilių servise naudojame modernią BOSCH įrangą. Iš plataus įrenginių spektro, kaip vieną inovatyviausių galime išskirti BOSCH EPS 815 stendą, skirtą kuro purkštukų apžiūrai ir remontui. Tai Lietuvoje dar retai kur sutinkamas įrenginys, kuris yra sujungtas su pagrindine BOSCH duomenų baze. Šis veiksnys lemia, jog remonto metu užtikrinamas 100 proc. darbų tikslumas ir eliminuojama bet kokia žmogiškosios klaidos tikimybė. Negana to, dėka šio įrenginio galime jums pasiūlyti greičiausią darbų atlikimo greitį, kadangi purkštukų vežti niekur nereikia – jie patikrinami, o prireikus ir suremontuojami mūsų laboratorijoje.

Susisiekite su DIZRIDA!

Sunkvežimių remontasSusidūrėte su kuro sistemos gedimais? Nedvejokite ir susisiekite su daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčia DIZRIDA automobilių serviso komanda. Greitai nustatysime gedimo priežastį ir atliksime aukščiausios kokybės remontą Kaune.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykę į DIZRIDA automobilių servisą, adresu Taikos pr. 104, Kaunas.

Norite sužinoti daugiau patarimų ir naujienų, susijusių su dyzelinių automobilių priežiūra ir remontu? Sekite mūsų Facebook paskyrą.

No Comments

Post A Comment